reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

U nas 2,5 minuty (mierzyłam, bo słyszałam ze wizyta trwa króciutko, a byłam ciekawa ile to słowo u tego lekarza znaczy) kosztowało 100zł. Kolejna wizyta jak będzie miała 5 miesięcy.
 
reklama
Czarodziejka M gratuacje ,pięknie rośnie:)
Natolin, dobrze, że z serduszkiem ok.,u nas podobnie było i też szczęśliwie nic się nie dzieje:).
A u nas ważą całkiem na golaska,tylko na pieluszce(i tarują wagę).I zawsze jest zabawnie,bo lekarz zgaduje zza biurka,gdy pielęgniarka waży dzidzię.Ostatnio pomylił sie o 100 gr na korzyść niuni,bo powiedział 5800,a było 5700.W ogóle uwielbiam naszego pediatrę,jest superowy:).W ogóle atmosfera w gabinecie jest b. miła i z przyjemnością sie do niego idzie.
 
nam kazała już. najpierw echo serca, które wyszło OK, chociaż ma wartość poglądową, bo mały się kręcił, a teraz ekg.
a co do chodzenia prywatnie do ortopedy, to my też byliśmy prywatnie, bo terminy były bardzo odległe na państwowe wizyty. zapłaciłam 140zł za wizytę plus usg, ale bardzo fajny był lekarz i nie naciągacz, bo wizyta trwała długo i powiedział, że jest wszystko już rozwinięte dobrze, więc następna wizyta kilka miesięcy po tym jak mały zacznie chodzić, a wtedy pójdę już państwowo, bo zapiszę go jak zacznie chodzić i poczekam
 
Nas już przy wypisie ze szpitala ostrzegano,że kolejki i zeby już się rejestrować,więc posłuchałam rady i dzięki temu mogliśmy mieć darmowe "państwowe" usg bioderek.A wizyta tez tempo ekspresowe-czasu nie mierzyłam,ale maluszki były pozapisywane co 5 minut;).
 
U Laury bioderka też ok tylko nam już nie kazali przyjeżdżać jak zacznie chodzić. Zastanawiam się czemu Wam każą wtedy jeszcze przychodzić?
Nam też mówiono, żeby miesiąc wcześniej dzwonić i się umawiać, bo u mnie tylko 2 godz w tygodniu przyjmują na usg bioderek.
 
U nas w Bydgoszczy jak zapisałam małą na bioderka to czekaliśmy półtora tygodnia na wizytę - na nfz oczywiście. Teraz kontrola co 6 tyg bo mała ma niedojrzałe.
 
Nam znowu kazała przyjść lekarka na kontrolę bioderek jak mały zacznie sam siadać. Byliśmy z nim jak miał 6 tyg. USG nie mieliśmy,tylko go pomacała i powiedziała że bioderka ok.
 
reklama
Do góry