reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

mój powiedział - mimo iż prywatnie, więc powinno mu zależeć na częstych wizytach - że mały ma tak dobrze rozwinięte biodra, że nie zleca już tej wizyty po pół roku, bo nie ma sensu i że zaprasza kilka miesięcy po tym jak mały zacznie chodzić

Uffff, pocieszyłaś mnie:-)

a to nie wiedziałam ,ze jak dziecie zacznie chodzic to tez trzeba zbadac stawy biodrowe. Ciekawe... nie przypominam sobie ,zebym byla wtedy z pierwszym synalkiem. ... sie pozmieniało :-)

Oj pozmieniało się, nawet w przeciągu 6 lat...
 
reklama
Uwaga będę się chwalić :cool2: Wczoraj przy okazji szczepień,mój syncio został zmierzony i zważony no i już mały klocuszek się robi hihi

Urodził się z wagą 2840,najniższa w szpitalu 2660 a teraz 5140 :-)Prawie podwoił swoją wagę!
Mierzył 48 cm,a teraz 57 cm,czyli 9 cm do przodu :-)
 
Uwaga będę się chwalić :cool2: Wczoraj przy okazji szczepień,mój syncio został zmierzony i zważony no i już mały klocuszek się robi hihi

Urodził się z wagą 2840,najniższa w szpitalu 2660 a teraz 5140 :-)Prawie podwoił swoją wagę!
Mierzył 48 cm,a teraz 57 cm,czyli 9 cm do przodu :-)

no bez dwóch zdań gratulacje się nalezą!!! U mojega waga taka sama , ale urodzil się z waga 3700 takze prawie kilo róznicy.
 
Uwaga będę się chwalić :cool2: Wczoraj przy okazji szczepień,mój syncio został zmierzony i zważony no i już mały klocuszek się robi hihi

Urodził się z wagą 2840,najniższa w szpitalu 2660 a teraz 5140 :-)Prawie podwoił swoją wagę!
Mierzył 48 cm,a teraz 57 cm,czyli 9 cm do przodu :-)

Nooooo! Nieźle! Gratuluję!
 
Wczoraj Laura była szczepiona. Przy okazji zważona (5450g, a wpisane ma 5300, bo odjęto jej na body i pampersa) i zmierzona (ok 61cm). Poza tym lekka skaza białkowa. Ostatnio mniej przybrała na wadze, bo pierwsze 2 miesiące po 1 kg jej przybywało, a teraz nawet pół kilo nie przybyło.
 
u nas się waży w body, ale bez pampersa i nie odejmuje nic
my byliśmy u kardiologa, wszystko OK, ale i tak będziemy jeszcze ekg mieć profilaktycznie
 
Uwaga będę się chwalić :cool2: Wczoraj przy okazji szczepień,mój syncio został zmierzony i zważony no i już mały klocuszek się robi hihi

Urodził się z wagą 2840,najniższa w szpitalu 2660 a teraz 5140 :-)Prawie podwoił swoją wagę!
Mierzył 48 cm,a teraz 57 cm,czyli 9 cm do przodu :-)

Super! Zawsze cieszy jak wszystko jest w normie :-) Gratuluję!


Wczoraj Laura była szczepiona. Przy okazji zważona (5450g, a wpisane ma 5300, bo odjęto jej na body i pampersa) i zmierzona (ok 61cm). Poza tym lekka skaza białkowa. Ostatnio mniej przybrała na wadze, bo pierwsze 2 miesiące po 1 kg jej przybywało, a teraz nawet pół kilo nie przybyło.

E-lona, bo na tym etapie co sa teraz nasze dzieciaczki już się wolniej przybiera. Nie martw się, u mojej siostry dopiero jak dziecko przez ponad tydzień miało biegunkę i przez miesiac NIC nie przybrało, to wysłano ją na badania i zmieniono mleko. I natychmiast wszystko się unormowało, także spokojnie, wszystko będzie dobrze :)
 
Natolin super, że po wizycie u kardiologa wszystko ok.

Dobranocka pediatra mi to samo powiedziała, ale dla mnie to i tak za mało przybrała. A może już dba o linię ;)
 
reklama
po wczorajszej wizycie u ortopedy bioderka ok, teraz dopiero jak zacznie chodzić. 5 min wizyty i 80 zł, masakra, a za pierwszym razem płaciliśmy jeszcze 70zł. w poniedziałek jesteśmy umówieni z tymi placami na buźce, chcialam wcześniej ale nie dało sie niestety:(
 
Do góry