reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

no to teraz ja opisze juz swoja ostatnia wizyte u gina:-)

Madzik wazy ok 3 kg, wody na szczescie sa, bo akurat u mnie to wazne bylo, ale z lozyskiem jest bardzo zle, stare zwapnione, musi wytrzymac do wtorku, trudno wyboru juz nie ma. Pozatym wszytsko pozamykane, nic sie nie zapowiada na porod SN i chwala;-)

Do wyboru mialam dwa terminy w poniedzialek rano, albo wtorek wieczor/noc, wolalam wtorek, bo w szpitalu licza to juz jako dzien u nich odbebniony, wiec dla mnie tylko lepiej, ze krocej:-D, pozatym pierwsza corka urodzila sie o 21.50 to teraz pewnie tez bedzie podobnie:laugh2:

W takim razie trzymamy kciuki i czekamy na info:-)
 
reklama
Dzisiaj ja miałam ostatnią wizyte :-( i jestem załamana powiedziała że śmiało mogę dochodzic do 29 października że w sumie nic nie wskazuje na rychły poród a moje dziecko juz waży tyle co miesięczny noworodek:baffled: co mnie przeraża bo jak ja ją urodze:zawstydzona/y:dobrze że wszystko ok. i to najbardziej cieszy
 
lepiej nie pytaj :zawstydzona/y: 4100 z poslizgiem do 4300 tak powiedziała moja gin.:baffled: jak donosze do 40tyg. to pewno z 5kg będzie :szok: i wszystkie ciuszki za małe:sorry2: nie wspomne że nie wyobrazam sobie porodu SN przy takiej wadze
 
asiorek nic się nie przejmuj, ta waga to taka szacunkowa a wcale tak nie musi być. Moją kolezanke nastraszyli ze dziecko waży 4500 a urodziło sie 3500, słyszałam tez o przypadkach w druga strone, że dziecko bylo wieksze niz miało być, więc ja juz tak z przymrużeniem oka na to patrze ;)

Ja dzisiaj jade na KTG pierwszy raz, trzymajcie kciuki żeby wszystko bylo ok i mnie nie zatrzymali w szpitalu!
 
Ostatnia edycja:
trzymam kciuki!
u mnie się w sumie sprawdziło, lekarz na usg mówił, że w terminie dziecko będzie ważyło ze 3800, urodził się trzy dni po terminie 3900
 
Dzięki za trzymanie kciuków :) Już jestem w domku, wszystko jest ok i mam się stawic na kolejne ktg za tydzień :)
Ogólnie było bardzo miło i nawet spotkałam dziewczyne z która chodzilam do SR, własnie wychodziła ze swoim dzieckiem ze szpitala :) nieźle, a ja się jeszcze tocze ;)
 
reklama
Kroma a dlaczego masz mieć cesarke?? cos przeoczyłam??

nie martw się ja połowę wątków przeoczyłam :) Ja miałam w tamtym roku cesarkę jak córkę rodziłam. Dziecko jest już duże i jest problem z ustaleniem daty. Bo ta z usg już minęła, a z miesiączki jeszcze nie. Rozbieżność jest dość duża bo prawie 4 tygodnie, więc lekarz się boi i mówi, że trzeba będzie czekać w szpitalu na cc. Jutro się dowiem co i jak.

Widzę, że będziesz miała duże dziewczę. Jeszcze masz 2 tygodnie. Nawet jeśli się pomylili z wagą to i tak będziesz miała 4 kilowe dziecko. Gorzej jak będzie z 5 kilo. Mało, która kobieta rodzi takie naturalnie, chociaż moja koleżanka rodziła 5,5 kg przez Sn i to jeszcze poród trwał parę godzin, więc się nie namęczyła.

Trzymam kciuki za nierozpakowane, a żeby poszło z górki i z zaskoczenia :)



 
Do góry