reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

monimoni, a jutro obie mamy wizyty :-)
Ja mam na 10.30, a Ty?
I też się zastanawiam, czy sobie przy okazji po mieście polatać, czy już siedzieć w miejscu (pisałas o tym przed chwilą w innym wątku ;P)
 
reklama
Dzisiaj miałam mieć USG pomiarowe, ale doktorkowi coś wypadło i nie zrobił połowy planowanych USG. Zeźliłam się niesamowicie :evil:
Oprócz tego od dziś zlecił mniejszą dawkę fenoterolu czego efekty już są, więcej bezbolesnych skurczów i wyleciał mi kawałek czopu...
Teraz był właśnie obchód, lekarz inny niż mój zlecił kroplówkę.
Ech za nimi nie nadążysz.
Jakby tamten nie mógł zostawić tej dawki większej fenoterolu do czwartku...
Aż się boję myśleć co to będzie i czy dotrwamy w dwupaku czwartku.
 
Efa mamy w środę :) Ja mam na 9:40 :) Także już będę "po" jak Ty będziesz siadać na fotel :p

Ja z tym chodzeniem to i tak chciałam po kryjomu :) Bo mi teoretycznie nie wolno :) Zobaczymy co lekarka powie, a małej nie widziałam 3 tygodnie, więc się już stęskniłam :)
 
Efa mamy w środę :) Ja mam na 9:40 :) Także już będę "po" jak Ty będziesz siadać na fotel :p

Ja z tym chodzeniem to i tak chciałam po kryjomu :) Bo mi teoretycznie nie wolno :) Zobaczymy co lekarka powie, a małej nie widziałam 3 tygodnie, więc się już stęskniłam :)

monimoni, Ty masz rację, mamy w środę. Ale ze mnie gapa, buuuchacha!
 
witam. ja jutro na 15.30 mam wizyte:))ciekawe czy cos sie juz ruszylo...a powiem wam ze mnie pobolewa miednica bo czwarty dzien z rzedu bylam na grzybach hehehhe takze mialam niezle cwiczenia przed porodem;))
 
Ja dzisiaj miałam wizytę. Byłam pewna, że coś się ruszyło tzn., że szyjka zaczęła się skracać bo miałam kłucia jakby mały skrobał pazurkami i okazało się, że chyba jednak skrobał bo szyja długa, twarda i zamknięta. Malutki waży 2550 g.
Ginek pobrał mi dzisiaj posiew na paciorka, ale do laboratorium zawiozłam sama i z dwóch miejsc (pochwa i odbyt) zapłaciłam 24 zł, za pobranie u ginka nic nie płaciłam jedynie tak jak zawsze za wizytę. Wyniki będą za dwa dni.
 
Madlein wytrzymacie do czwartku spokojnie, przeciez od skurczy bezbolesnych do tych własciwych jeszcze kawałek drogi jest a czop to i 2-3 tygodnie przed porodem odchodzi. A z fenoterolu chcą schodzić pewnie dlatego, że po 36 tc już sie akcji nie hamuje a pewnie chcą stopniowo a nie tak z dnia na dzień całość uciąć.
Ryba to jeszcze luzik - widzisz Moni, nie u każdego to kłucie to skracanie. U mnie jeśli wierzyć mojemu M to miekko już jest, ja sama już do niej nie siegne więc to może być i oznaka że skrócona, zobaczymy już w czwartek. (Aha Moni, mąż nie gin, ale lek więc cos tam może z tych studiów i staży pamieta z zakresu ginekologii)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
reklama
Lolisza ja po dzisiejszej pobudce - skurczu mam już wątpliwości czy moja szyjka w ogóle jest. Taki bolesny mnie obudził, że hej. A biorę nadal Cordafen i Luteinę. Zobaczymy jutro na wizycie :)

Madlein trzymaj się ciepło:*

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!
 
Do góry