reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Margerrita z ta waga to troche tak ze lekarze niecalkiem dokladnie miesza nasze pociechy bo to niezla sztuka tak dokladnie wymierzyc. Ja mialam stracha jak nic jak bylam na wizycie w 34 tyg i mala miala 2430 a tyd pozniej na nastepnej wizycie 2980!!! Roznice zauwarzylam sama bo moja gin byla na urolpie i bylam u innego takiego jakigos dziwnego co to niezauwarzyl. Wystraszylam sie i tydz pozniej jak juz bylam na wizycie u mojej gin okazalo sie ze mala ma 3012 i jak na 36 tydz to bylo to okey. Powiedziala mi ze tamta waga z 34 tyg mogla byc zle obliczona bo jak dzidzia sie rusza to czasem zle sie obliczy i ze mala niejest za duza ani za mala. Teraz mam wizyte na 20 pazdziernika i mam nadzieje ze wszystko bedzie super.
 
marrgerita dobrze,że wszsytko ok. Waga małego też"uspokajająca":tak:. Cieszę się bardzo.

A ten tydzień też obfituje w wizyty. Ciekawa jestem,która z nas usłyszy od lekarza słowa w stylu: "już czas...";-)
ja chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo od siedzenia i myslenia jak to będzie osiwieję, ocipieję, albo nie wiem co jeszcze................. wizytę mam w ten piątek.............
 
Ja też chcę! Mimo, że dopiero zaczynam jutro 35 tc chciałabym w czwartek usłyszeć że wszystko się już polowi szykuje, tak żeby sie do 37 tc zdążyło wyszykować...
Napar z lisci malin pije już dobrych kilka tygodni, od 4 dni łykam oeparol - jak to wszystko ma pomóc na sprawność mojej macicy to niech pomoże, bo ostatnio to ona nawet twardnieje jakby od niechcenia - wcale albo bardzo rzadko. Narobiła stracha w 22 tc a teraz co?
 
Ja też chcę! Mimo, że dopiero zaczynam jutro 35 tc chciałabym w czwartek usłyszeć że wszystko się już polowi szykuje, tak żeby sie do 37 tc zdążyło wyszykować...
Napar z lisci malin pije już dobrych kilka tygodni, od 4 dni łykam oeparol - jak to wszystko ma pomóc na sprawność mojej macicy to niech pomoże, bo ostatnio to ona nawet twardnieje jakby od niechcenia - wcale albo bardzo rzadko. Narobiła stracha w 22 tc a teraz co?

a teraz zrobila sobie wakacje, a co jej tez sie naleza, w sumie troche po sezonie, ale kto powiedzial ze nie mozna????

rozumiem ze czekac do konca 36tc i decydujesz sie na porod???
 
rozumiem ze czekac do konca 36tc i decydujesz sie na porod???

Zobaczymy jeszcze w czwartek jak mały mniej więcej wagowo wygląda, ale nie chciałabym czekać dłużej niż do 38 tc. Z drugiej strony wiem, że jemu tam dobrze i ciężko byłoby mi podjąć decyzje ze robimy CC wcześniej, więc gdyby się jakas akcja samoczynnie rozpoczęła to by było dobrze...
 
Jej, ale wizyt! Jedna za drugą :)
Gratuluję tych odbytych, trzymam kciuki za te zapowiadane na najbliższe dni.
Ja mam w srodę. I tak już mi się nie chce iść do tego lekarza... eee, co za nudy - łazić tak co tydzień i łazić. Dobrze, że chociaż USG mam za każdym razem (bo w abonamencie ubezpieczeniowym tak mam, hurrra), to sobie zawsze pooglądam Olusia przez chwilkę.
 
reklama
Jej, ale wizyt! Jedna za drugą :)
Gratuluję tych odbytych, trzymam kciuki za te zapowiadane na najbliższe dni.
Ja mam w srodę. I tak już mi się nie chce iść do tego lekarza... eee, co za nudy - łazić tak co tydzień i łazić. Dobrze, że chociaż USG mam za każdym razem (bo w abonamencie ubezpieczeniowym tak mam, hurrra), to sobie zawsze pooglądam Olusia przez chwilkę.

Ja to Ci zazdroszczę Ewuś tych wizyt co tydzień :) Przynajmniej miałabym często wgląd do tego jak się trzyma szyjka, łożysko i waga Lenusi.
 
Do góry