reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

na NFZ też robią, tylko przypomnij lekarzowi. ja przypomniałam i mi zrobi 21.09... a ponieważ bałam się, że może być za późno, bo tam w przychodni długo się na wszystko czeka...to zrobiłam też sama za 40 zł, ale dlatego, że z dwóch miejsc;) z jednego był za 30zł
 
reklama
wlasnie wrocilam z wizyty, maly wazy juz 3kg i wcale sie nie spieszy na ta strone, taka minke slodka strzelil, ale na zdjeciu widac tylko plame i nawet nie wiem gdzie jest twarzyczka, wrrr
za badanie na paciorkowca placilam 34 zl
 
margerrita super,ze wszytko oki:)3kg to już fajniutka waga jak urodzisz w 40tyg. to będzie nawet koło 4 kil no może mniej:)
 
Margerita- super ze wsio wporzadku, a jak ja bym chciala uslyszec ze moje dziecie juz tyle wazy....

Ja mam wizyte w piatek i musze odzyskac swoje wyniki do tego czasu...
 
Margerrita cieszę się, że wizyta udana. Waga niczego sobie. Oby moja mała też tyle ważyła w 37 tyg. A wiesz ile od ostatniej wizyty Twój maluszek przybrał na wadze?
 
Dziękuję za info dot. tego posiewu na paciorkowca :) Jutro mam wizytę więc zagadam mojej gin, żeby mi zrobiła.
Pszczylaszczka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. Razem się będziemy meldować ;D
 
reklama
marrgerita dobrze,że wszsytko ok. Waga małego też"uspokajająca":tak:. Cieszę się bardzo.

A ten tydzień też obfituje w wizyty. Ciekawa jestem,która z nas usłyszy od lekarza słowa w stylu: "już czas...";-)
 
Do góry