reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Madlein to życzę Ci abyście z Wiktorem Janem dotrwali jak najdłużej w dwupaku. To dobrze że mały rośnie i oby tak dalej! U mnie też coś z ciśnieniem nie za dobrze, ale na razie nikt mi nie kazał żadnych tabletek brać, jedynie pogrozili szpitalem eh. Kurcze mi ginka nie mówi nigdy długości szyjki, tylko mówi że prawidłowa i nie ma żadnych powodów do obawy. Do tego powiedziała wczoraj że jeszcze mały nie napiera główką na szyjkę- a to dziwne bo u Ciebie już tak a ja jestem dalej w tygodniach niż Ty a u mnie dodała,że daleko jeszcze ....
 
reklama
A ja sie własnie dowiedziałam ze w przyszłym tygodniu mam kolejne USG :) To wczorajsze to było to krótkie, które mam na każdej wizycie w przyszłym tygodniu mam trzecie zalecane USG w ciązy i będzie z dokładnymi pomiarami wszystkiego tak jak na połówkowym + drugie echo serca płodu. Tak więc znów nie moge sie doczekać.
Poza tym lek mi wczoraj powiedział że moge sobie już pic tą herbatke z liści malin bo faktycznie macica sie lepiej po niej po porodzie obkurcza i moge pić 2x dziennie napar z 1 łyzeczki, więc zaatakowałam dziś sklep zielarski i kupiłam od razu 2 opakowania i od dzisiaj pije :)
 
ja przez to moje cisnienie tez zrezygnowałam z mojej kochanej silnej czarnej herbaty. Pije tylko pokrzywe zwyczajna aby pozbywac sie tej cholernej wody oraz herbate z dziekiej rozy i czarnej porzeczki. Mam chec na malinowa ale juz sama nie wiem czy ona mi porodu nie przyspieszy. Naczytałam sie głupot i juz sama nie wiem czy w to wierzyc czy nie.
 
ja sie chyba powtrzymam te dwa tygodnie z malinowa herbatka i bede piła co mam a jak juz bedzie 36 tydzien to sobie pozwole. Dzis pani w aptece mi powiedziała ze cisnieniomierz na nadgarstek do nieczego sie nie nadaje bo ona widoku wyniku mozn zejsc na zawał. Lepsze sa na łokiec a juz najlepsze rteciowe. Tak wiec teraz nie wiem czy mam wyskie cisnienie czy nie. Jutro jade do rodziców oni maja na łokiec i zobacze.
 
zwykła herbatka "malinowa" jest z owoców malin, które nie mają wpływu na nas:D tylko te specjalne z liści malin mogą (i mam nadzieję ze to prawda!!!) ułatwić nam co nieco:D trzeba sprawdzać, z czego robiona jest dana herbata, chociaż wydaje mi się, że te popularne to na 99% z owoców;D
lolisza, to ja też śmignę do jakiegoś zielarza po to cudo:D i zaczne litrami spożywać:D
 
Tak, herbatka z liści malin to co innego niż herbatka malinowa - ta jest z owoców tak jak sok, ewentualnie kwiatów a to liście mają podobno te zbawienną moc. I ponoc nie tak łatwo je dostać, chociaż ja kupiłam bez problemu w sklepie ze zdrową żywnością. Wypiłam właśnie - jakiś emocji to we mnie nie wzbudziło, takie byle co.
 
ja też po usg, za dwie godziny mam wizytę. Narazie dowiedziałam się, że bobas ma wszystko na miejscu, waży 2200 biometria o 2 tyg w przód, jak to powiedział lekarz, na taką cieniznę spory chłopak będzie;p Co do nerek, zastoje nadal, jak się będą powiększać, to zastanowią się nad indukowaniem porodu jak ciąża będzie już donoszona. Poza tym raczej dobre wieści, zobaczymy co powie mi lekarz apropo's ego leżenia i szyjki jak wrócę zdam relację. pozdrawiam! i widzę, że październikóweczki raczej zadowolone z wizyt :)
 
reklama
Do góry