reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

witam mamusie:) ja tez po wczorajszej wizycie. jak narazie wszystko jest ok. plec potwierdzona ze dziewczynka i nawet dostalam zdjecie do domku heheheh gdzie widac co ma miedzy nozkami;)mała wazy 1420g i lekarz mowi ze to bardzo dobrze co do wieku ciazy. lezy bardziej głowkowo a brzuszek ma po lewej stronie a nozki po prawej. ja waze 59,5 wiec narazie 6 kilo przytylam:))kolejna wizyta 2 wrzesnia. co do moich zylakow to przepisal mi tabletki i powinno byc lepiej
 
reklama
Ciesze sie ze wizyty udane,

Moriam- mam nadzieje ze te uplawy szybka znikna i lekarstwo pomoze

ja mam wizyte w piatek:), ale bede musiala isc sama, bez M buu pierwszy raz
 
Ja nie rozumie czemu te bakterie tak lubią czepiać się do ciężarnych. Też miałam bakteryjne upławy, a teraz czekam na wyniki posiewu, bo grzybka od antybiotyku do tej pory nie mogę się pozbyć:/
 
a ja sobie kupilam z malin herbatke :) no co trzeba bedzie z tych lisci poszukac :D
a co do uplawow to mi lekarz laktowaginal zalecil dwa razy w tygodniu, ale nic nie przechodzi, czy nie powinnam jakis konkretnych badan zrobic?
 
No właśnie przy upławach robi się posiew z kanału szyjki. Bynajmniej u mnie tak było jak doktorek o upławach usłyszął. Czekaliśmy na wyniki i od razu leczenie, bo były bakterie.
 
mnie tylko spytal czy jakies inne dolegliwosci sa w stylu pieczenie /swedzenie etc. i zadnego wymazu nie robil, cos mi sie coraz mniej ten moj doktorzyna zaczyna podobac,
 
mnie tylko spytal czy jakies inne dolegliwosci sa w stylu pieczenie /swedzenie etc. i zadnego wymazu nie robil, cos mi sie coraz mniej ten moj doktorzyna zaczyna podobac,

ja tez po wizycie w pisztalu przekonałam sie co znaczy dobry lekarz a ten moj jest do bani. Gdyby to nie była koncówka to bym go zmieniła. JA mnie zaczeło swedziec i lekarz mnie zbadał dał mi tylko anybiotyk po którym po dwóch dniach wszystko ustało ale brałam go 6 dni. Dwa razy to miałam a teraz odpukac nie mam nic.
 
A ja jestem ciekawa czy chodzicie juz na wizyty częściej niz co miesiąc?
Ja mam wizytę 24-tego i zastanawiam się czy lekarz zaleci mi juz częstsze wizyty.
Jak to jest u Was?

ja bylam teraz 13 sierpnia na wizycie a kolejna mam na 2 wrzesnia. wiec za 3 tyg. mysle ze potem tez tak bede chodzic. a mam pytanko czy wy tez dostalyscie karte ruchow płodu??bo ja mam ale musze ja porzadnie przeanalizowac co do czego heheheh
 
reklama
ja bylam teraz 13 sierpnia na wizycie a kolejna mam na 2 wrzesnia. wiec za 3 tyg. mysle ze potem tez tak bede chodzic. a mam pytanko czy wy tez dostalyscie karte ruchow płodu??bo ja mam ale musze ja porzadnie przeanalizowac co do czego heheheh

ja nie dostalam czegos takiego. Wizyte mam za tydzien wiec moze wtedy ?! Dam znać :-)
 
Do góry