reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Cześć dziewczyny

W Poniedziałek byłam u ginekologa, który potwierdził ciąże, moja fasolka miała wtedy 7 mm(6t 2d) i bijące serduszko:)

Następna wizyta 22.08.2011 juz nie mogę się doczekać, zastanawiam się tylko czy to normalne że lekarka nie zleciła mi jeszcze żadnych badań, powiedziała że na następnej wizycie.
 
reklama
Beatka gratuluję serdecznie:)

Kurde no to ja się znowu martwię, ja jestem w 9t2d a fasolka ma 0,78 więc tylko trochę większa od Twojej
 
Nadgoni maluszek ;)
By jak byliśmy w 6 tyg na usg, to było widać tylko pęcherzyk długości 3 mm, a teraz już ma prawie 13 mm ;) Podrosło, że ho ho ;)
 
Atomówka nie denerwuj się Bozienka ma racje Twój dzidziś jescze nadrobi. Pójdziesz na następne USG i wszystko się okarze. Stres napewno nie jest potrzebny Tobie a tym bardziej Bobasowi:). Trzymam kciuki
 
ja byłam tydzień temu w poniedziałek u lekarza powiedział, ze to 6 tydzień ciąży i dziecko ma 9 mm
coś mi się nie zgadza bo wg mnie ciąża jest trochę starsza, ale lekarz pewni wie co mówi
 
Beatka gratuluję

nie porównujcie maluszków do siebie bo każde jest inne i jedno szybciej rośnie drugie mniej,teraz one są malutkie więc i lekarz przy mierzeniu może źle zmierzyć,ważne że rośnie i serduszko bije
 
super wieści z wizyt i piękne maluszki gratuluję wam dziewczynki :-)


teraz przy kolejnych wizytach nasze dzieciaczki już będą co raz bardziej przypominały małe człowieczki na zdjęciach, zaczyna się najpiękniejszy okres wzrostu :) niech te mdłości jeszcze miną
 
ja dziś byłam u lekarza podstawowej opieki w Irlandii. Spytała się kiedy miałam okres i sprawdziła za pomocą paseczków czy jestem w ciąży i czy wszytko ok z moczem.A i jeszcze ciśnienie zmierzyła i Tyle. Powiedziała ze w ciągu 2-3 tygodni dostanę list z zaproszeniem na wizytę do szpitala na pierwsze usg - będę w 13-14 tygodniu. Dobrze że są polskie kliniki, ale wizyta kosztuje 100-120 euro:/ ale czego nie robi się dla swojego skarbusia.
 
reklama
Zobacz załącznik 378662 a oto moje Dzieciątko - dzisiejsza fotka
ma 20,04 mm co wskazuje na 8 tc
widać też bijące serduszko

Zapytałam lekarza o przewidywany termin porodu i oto co mi odpowiedział:
jest pani w drugim miesiącu ciąży, ciąża trwa zazwyczaj 9 miesięcy więc urodzi pani za 7

:rofl2: :baffled::confused2:no to się dowiedziałam
 
Do góry