reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

kahaka haha ja bym niedoszla z pelnym pecherzem wiec ci współczuję jak tylko poczuje ze chce mi sie to musze leciec bo potem niedolece i synek bedzie sie smial ;) ciekawe czemu ci kazala przyjsc z pelnym pecherzem hmm dziwne haha gorzej jak ci zacznie robic dowcipne badanie a tu poczujesz ciepelko ojjjjj ;) oby tak niebylo :) wiec mamy tydzien czasu denerwowania sie i odliczania ;)
 
reklama
Bozienka, kazała przyjść z pełnym pęcherzem, bo nie będzie robić usg dowcipnego, tylko do brzucha ma przyłożyć głowicę, żeby sprawdzic akcje serca malucha. Usg dopiero 6 września.
 
achaaa :) mi sie lezka zakrecila jak uslyszalam bicie serduszka kropeczki :) cos pieknego i tak wczesnie z synkiem uslyszalam serduszko chyyba dopiero w 19 tc a tu juz w 6 :) echh jak ta technologia idzie do przodu ;) hehehe
 
Bozienka, już raz słyszałam, to był 6t2d. Ale ja jestem po 2 poroneiniach, to nigdy nic nie wiadomo :/ i muszę kontrolować, ech.
 
Laspetunia piękna fasolka :-)

Ja po wizycie i widziałam piękną dużą 23 mm dzidzię :-) tylko drukarka się popsuła i nie mam zdjęcia :-( W końcu mam ustalony termin na 5 marca, a wiek ciąży określony na 9 tydzień i 1 dzień :-) dostałam cała listę badań i przed następną wizytą za miesiąc połozna założy mi kartę ciąży. Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze i mogę juz spać spokojnie, no i rodzinka w końcu sie dowie ;-)
 
reklama
po wizycie
karta ciazy załozona
lekka anemia dostałam magnez ...
i termin mam na 9 marca

Maruusia ulga ze maluszek nadgonił:) jeszcze wielkoludkiem bedzie to sie zdziwisz..
mata dobre wiesci to podstawa, spij dobrze:):) no to sie rodzinka ucieszy..
 
Do góry