reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

jopal -eee...tez mam takie "zakwasy"...wiem co jest pięć:D moja mała miała w 30 tyg 1612 g. (z tego co pamiętam)...ciekawe jak nam kruszynka rośnie. zapytam lekarza w czwartek o te "zakwasy"...ciekawe co powie:D dobrze widzę.? Edziu? (Edmund) ? :-)))) moj najdrozszy pra dziadzio swietej pamieci tak na imię ma. Edzie są najlepsze na świecie:D...mowię Ci.

trokatka -jakies mam dziwne odczucie, ze posiedzi te dwa tyg, a i dłuzej... hmmm;-))) ja na takie "leżące-myślące" dni... stosuję metodę papierkową. Porządkuje dokumenty. hyhy...Co prawda czasami sie nie chce, bo ilez mozna...ale... zawsze jakiś sposób:-)) w torbie do szpitala to pewnie z 10 razy zmienię ustawienie rzeczy w takie dni... :-)
 
reklama
jopal -eee...tez mam takie "zakwasy"...wiem co jest pięć:D moja mała miała w 30 tyg 1612 g. (z tego co pamiętam)...ciekawe jak nam kruszynka rośnie. zapytam lekarza w czwartek o te "zakwasy"...ciekawe co powie:D dobrze widzę.? Edziu? (Edmund) ? :-)))) moj najdrozszy pra dziadzio swietej pamieci tak na imię ma. Edzie są najlepsze na świecie:D...mowię Ci.

Edziu od Edward chociaż opcja Edmunda też wchodziła w grę. dziadek mojego M był Edward a mój Edmund, ale w końcu wyszło na Edward chociaż zdrobnienie to samo. :-D A Edward dlatego, że ładnie się komponuje ze starszym synkiem Ryszardem:-)
 
Jopal fajne imionka - a co do bólu to może kości i się rozchodzą ... Czasami dolny odcinek kręgosłupa boli tak że promieniuje do kolan ;-)

Trokatka a to Ci dopiero niecierpliwe dzieciątko :-) Uważaj na siebie dobrze że to już 36 tydzień wiec ryzyko w zasadzie znikome :tak:

Kasiulka super !!!
 
a ja dzisiaj rano byłam na pobieraniu krwi musiałam zrobic badania odnośnie cholestazy ciązowej bo znów całą noc nie przespałam tylko mnie wszystko swędziało, po 15 mają być wyniki oby to nie było to co mysle bo pewnie szpital bedzie mnie czekał jak wyjdzie ta cholerna cholestaza :(((
 
Odebrałam wyniki i niby sa ok, tzn nie przekraczają normy więc nie wiem z czego to swędzenie może byc :/ ale i tak pójdę na wizytę prywatną do gina niech mi cos przepisze bo wsciku tyłka mozna dostac :/
 
reklama
Kasiulek dziękuję ale już myslałam o najgorszym, kurde skóra by sie tak rozciągała wszędzie żeby mnie aż tak swędziało?? Zobaczymy co lekarz powie wieczorem na wizycie.
 
Do góry