reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
mini ja bym brala ta luteine skoro sie rozwarcie robi i lerz kochana.Ja morfologie mam co miesiac wsesie co wizyte na ostatniej niemialam bo z lekarzem sobie zartowalam i zapomnial mi powiedziec ale to nic nadrobie.Wizyte mam tak jak ty 16 :) mysle ze juz od stycznia beda czesciej te wizyty ztym ze ja to wsumie mam wizyte na telefon bo jak sie cos bedzie dziac to mam dzwonic.A jeszcze od wczoraj mam zwiekszony sluz i to taki ciagnacy glucior blee ale bez zapachowy wiec to chyba niegrzyek a jak grzybek to mam jakies dowcipne globolki to sobie zainstaluje.
Ciesze sie ze z dzidizusiem wszytsko dobrze oj ja juz dawno niesluchalam serduszka i nawet malenstwa niewidzialam na ostatnim usg bo lekarz siostrze pokazal a mi nie chyba sobie pomylil kto jest jego pacjetka hha
 
eh byłam dziś u gp i znów mam za wysokie ciśnienie...a o pulsie nie wspomnę bo ponad 100... ale to mniej ważne ponoć... mam mierzyć przez kilka dni i jak nic się nie zmieni to mam wrócić... trochę się martwię jaki to ma wpływ na dziecko...

przynajmniej dostałam bez problemu zaświadczenie na lot bo jak będę wracać to już będzie 28 tydzień i kilka dni więc jak by się czepili to mam...
 
Mini bierz tą luteinę i się nie wygłupiaj!!!!!! chcesz nas wszystkie ścignąć?????:-):-) ja miałam też krew badaną 2 razy + 2 razy w szpitalu - jeśli nie ma potrzeby - tzn czujesz się ok a wyniki były dobre nie każą tak często robić krwi i moczu :blink:a ja wizytę mam 9 stycznia - teraz powinnyśmy mieć jeszcze za 4 tygodnie - mój Doktorek stwierdził, że i tak dawno mnie teraz nie widział (a byłam po trzech tygodniach - miałam się spytać czy tęsknił ale ta koleżanka położna siedziała i tak głupio mi było troszkę) i że w moim przypadku 3 tygodnie to dobry termin więc mnie na 9 stycznia zaprosił (skrócona i miękka szyjka) :-):-):-)

abed
ja ciśnienie mam wiecznie za niskie więc się tym nie interesowałam... ale skoro masz zgodę na lot itp to chyba powinno być w miarę ok....
 
abed a bardzo wysokie masz to cisnienie ??

Bozienka no właśnie nic nie wspomniała o tym żeby leżeć ... Na zajęcia mogę chodzić i cwiczyć w szkole rodzenia , seks też nie jest zakazany... więc skoro nie jest to taka poważna sprawa to po co ładować od razu luteinę ??:dry:
 
Lina no niby tak , ale chyba powinnam zacząć od oszczędniejszego trybu życia a nie od razu od hormonów .
Zwłaszcza że mam wrażenie że kiedyś właśnie po seksie mi się to rozwarcie zrobiło ... Miałam takie dziwne uczucie w pochwie ( jak czasami przed okresem ) i to dość długo i nieprzyjemnie . ... Pojadę dziś chyba do szkoły rodzenia to może pogadam jeszcze z położnymi
 
reklama
A może ona myślała, że Ci już wcześniej zabroniła przytulanek.... ja jak dostałam zakaz w 5 tygodniu tak już na całą ciążę... ;-) i Doktorek mi nie powtarza tego na wizytach tylko odrazu zastrzegł, że nie wolno i już :confused: nie mam pojęcia to fakt oszczędny tryb życia + zero przyjemności nocnych powinno być :dry:
 
Do góry