reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Amandla, Perelandra i Monika no to leżakujemy... nie ma co..
tylko co ze smarkiem zrobic? hmmm
Monika ja ma za 3 tyg kontole i dopiero wtedy gin orzeknie co dalej.. zakładamy czy nie ma koniecznosci
Amandla z ta zyka to nigdy dokładnie nie wiadomo jaka jest długa. Boy or Girl, wiesz czy nie?
Perelandra żelozo sobie zapodaj, przepijaj sokiem z pomarańczy.
 
kindzia ja już od miesiąca mam postawioną diagnozę na córeczkę, dzisiaj po raz kolejny potwierdzoną:) więc chyba nic się nie zmieni w tej kwestii:)
 
ja dzisiaj byłam u mojego lekarza w szpitalu i zrobił mi usg, akurat udało mi się , że usg robiła moja koleżanka z liceum, która została lekarką, a nawet nie wiedziałam , że jest w tym szpitalu:)więc zrobiła mi baaardzo dokładne badanie , z dzidzią wszystko super, zbadała przepływy krwi, niunia ma śliczny zadarty nosek, cud miód:)
super,uwazaj na siebie:-)!!!!

byłam u mojego doktorka
niby wszystko gra i w ogóle, słyszałam serducho, z niemałym trudem pobrał mi cytologię
macica miękka, szyjka zamknięta itd...
poza tym brzuch mnie boli i kazał leżeć, a jak nie przestanie to szpital i kroplówka jakaś (pewnie ta, co się po niej dostaje palpitacji)
poza tym nie zwrócił uwagi na ostatnie wyniki badań, bo niby w normie ale pielęgniarka w rejestracji powiedziała, że mi wskaźniki spadają i ja dopiero w domu sprawdziłam w internecie, że hemoglobina i hematokryt mi spadły - poniżej normy; kolejna wizyta za 2 tygodnie więc go w tedy zapytam co z tym zrobić, skoro sam nie załapał (zaczyna urlop jutro, to pewnie dlatego)
a z dobrych wiadomości - okazało się, że mój lokator polip się wchłonął :-p

Amandla no to znów leżakujemy, nie ma rady :baffled:
to lezenie to na pewno nie przyjemnosc ale kurcze jeszcze troche,troszeczke i bedziemy liczyc dni do konca :-)...dobrze ze polip uciekl:-)
 
Perelandra, Amandla dobrze, że lekarze się zorientowali zawczasu co sie dzieje. Mam nadzieje że lezenie i oszczędny tryb zycia wystarczą :tak: a najważniejsze, że z maluszkami wszystko dobrze ;-)

kindzia sama nie chcę kombinować, jeśli lekarz nie zwrócił uwagi na te wyniki :crazy: co najwyżej jakieś soki właśnie czy coś, żadnych suplementów nie będę brała póki co
a pamietasz jakie miałaś wyniki? Bo ja ponad miesiąc temu ajk byłam na wizycie miałam już nieco ponizej normy i dostałam zalecenie zmiany diety, dopiero teraz dostałam jakies leki, bo wyniki jeszcze bardziej mi spadły...
 
Amandla jej ale Ci fajnie ze wiesz, gratki gratki, chyba mi umkneło......no to juz sie nie zmieni na pewno
Perelandra żelezo nie zaszkodzi a popija sie sokiem z pomarańczy bo wtedy jest najwieksza jego wchłanialnosc, ale jak nie chce to nie bierz, tylko niska (pod norma) hemoglobina świadczy o anemii, wiec chociaz buraki gotowane sobie wcinaj.. bo łatwo w anemie głeboka wpasc i wtedy tylko szpital i kroplowka zostaje
 
reklama
Perelandra
najlepszy jest
sok z buraków
dobry na anemie własnej roboty (ale nie kazda) to wypije
wrzucam do słoika pokrojone buraki i czosnek, lisc laurowe, ziele angielskie oraz duza skórke chleba(ciemnego), sór , cukier zalewam woda przesydzona, pod przykryciem i to kisze 3 dni i potem do lodowki pije szklanak/dwie dzinnie.. moze stac w lodowce do tyg.

Na bazie tego super wychodzi barszczyk czerwony:)
 
Do góry