reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Dopochwowe na szyjkę to tak, ale na oglądanie dziecka na tym etapie to już chyba nie bardzo. Może Ci oba zrobi:tak:. Ale dopochwowe też normalnie puszczają na monitor i można oglądać.
 
:blink:
Dopochwowe na szyjkę to tak, ale na oglądanie dziecka na tym etapie to już chyba nie bardzo. Może Ci oba zrobi:tak:. Ale dopochwowe też normalnie puszczają na monitor i można oglądać.
To mnie pocieszyłaś ze malucha nie będzie można tak zobaczyć,wiec może mi zrobi też normalne bo połówkowego nie miałam jeszcze a to będzie 22 tydzień wiec raczej powinien. No chyba ze tylko szyjkę zobaczy :-(
 
ja dzisiaj byłam u mojego lekarza w szpitalu i zrobił mi usg, akurat udało mi się , że usg robiła moja koleżanka z liceum, która została lekarką, a nawet nie wiedziałam , że jest w tym szpitalu:)więc zrobiła mi baaardzo dokładne badanie , z dzidzią wszystko super, zbadała przepływy krwi, niunia ma śliczny zadarty nosek, cud miód:) Tylko jest jeden problem mam dość krótka szyjkę macicy, a do tego jak już wcześniej pisałam ma położenie główkowe, więc muszę bardzo uważać. Leże więc na kanapie i mąż dookoła mnie lata, ale jakoś tak mnie ten fakt zdołował, mam przyjść za 2 tyg na kontrolę, mam nadzieję, że nie będzie się zmniejszała długość szyjki, bo wtedy czeka mnie szpital, masakra:( pytałam o ewentualny pesar, ale na razie lekarz kazał jeszcze poczekać. Na samym początku na usg wyszła długośc szyjki 1,5 cm!! ale po dogłębnym zbadaniu wymiar był 3 cm, na kolejnym zdjęciu mam 2 cm, sama już nie wiem ile ona mierzy:( mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy, póki co leżę i staram się nie myśleć o tym, chociaż nie sposób...
 
byłam u mojego doktorka
niby wszystko gra i w ogóle, słyszałam serducho, z niemałym trudem pobrał mi cytologię
macica miękka, szyjka zamknięta itd...
poza tym brzuch mnie boli i kazał leżeć, a jak nie przestanie to szpital i kroplówka jakaś (pewnie ta, co się po niej dostaje palpitacji)
poza tym nie zwrócił uwagi na ostatnie wyniki badań, bo niby w normie ale pielęgniarka w rejestracji powiedziała, że mi wskaźniki spadają i ja dopiero w domu sprawdziłam w internecie, że hemoglobina i hematokryt mi spadły - poniżej normy; kolejna wizyta za 2 tygodnie więc go w tedy zapytam co z tym zrobić, skoro sam nie załapał (zaczyna urlop jutro, to pewnie dlatego)
a z dobrych wiadomości - okazało się, że mój lokator polip się wchłonął :-p

Amandla no to znów leżakujemy, nie ma rady :baffled:
 
Ostatnia edycja:
tunia gdyby jeszcze była gwarancja, że jak będziemy leżeć to wszystko będzie OK, no ale póki co tylko tyle my same możemy zrobić:)
 
Amandla przy lezeniu napewno bedzie ok ;-) Wiec lezcie sobie dziewczynki na zdrówko, czytajcie, ogladajcie filmy i badzcie rozpieszczane przez mezów :-D Bedzie ok napewno!

Moja mama miala za krotka szyjke.. nie bede was straszyc bo nie o to chodzi, bo pierwsze pozno poronila ale w tamtych czasach porpostu bez usg i badan nikt tego nie stwierdzil :/ dopiero kolejne ciaze uwazala, a z siostra miala chyba ow pesar iw szystko juz bylook, wiec sama swiadomosc i kontrola lekarska co chwile to jest najwiekszy suckes- dodac lezenie i inne zalecenialekarza bedzie napewno dobrze :tak:
 
reklama
Amandla dokładnie tak
ale robimy co możemy... dlatego będziemy słuchać pana doktorka :tak:
ja się nie mogę schylić bo mnie brzuch boli więc już wolę leżeć; po moim ostatnim depresyjnym pobycie w szpitalu wolałbym tam nie wracać do marca
 
Do góry