reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
hahaha mini tez sie boje ze ptaszek urosnie mojej córuni hehe ale zdrogiej strony czekalysmy tak dlugo na poznanie plci ze to musi byc dziewczynka :) chlopcy sie ujawniaja wczesniej :D a ja tam widzialam ze siuraka niema eheh chyba z ego tak umiejetnie schowala ;)
 
Hej
Anula współczuje wizyty . Doktor porażka :wściekła/y:
Dobrze że trafiłaś na fajną prywatną ginkę :-) Super że z dzidzią wszystko ok :tak:

Ja już też po wizycie ufff .
Bałam się że USG będzie ekspresowe i niedokładne , ale miło się rozczarowałam . Pani doktor sprawdziła wszystko , odpowiedziała na każde pytanie . Dzidziuś jest zdrowy , wszystko prawidłowe , wody płodowe w normie . Boryskowi pokazywała dzidzia na ekranie ..
No i najważniejsze stwierdziła że na faceta jej te mój dzidziuś nie wygląda :-D
Nie było ptaszka :-D . Nie dała mi 100 % pewności ale raczej dziewczynka :tak: Strasznie się cieszę

Mini gratuluje córeczki!!! na pewno nic jej tam nie wyrośnie,ale trzymam kciuki żeby tak już zostało jak dziś :-) no i super, że miałaś dobrze zrobione US od dołu do góry :happy2:

ajako ale akcja, fajnie im sie trafiło no i niech szczęśliwie donosi ciąże zdrowych trojaczków :happy2:
atmomówka pewnie się jej nie chce, a wiesz ile to później pisania :-p oj dobrze, że mam trochę poczucia humoru i w życiu nie wszystkim się przejmuję ;-)

Mata czekamy na wieści <tup tup>
 
reklama
Do góry