reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

I0000001.jpgI0000014.jpgI0000005.jpg
teraz mam troche czasu to wkleje zdjecia mojego synusia z 4d fakt troche juz mineło bo prawie 3 tygodnie no ale ....



 
reklama
Miałam dziś wizytę. Wszystko ok, dziecko rośnie jak na drożdżach. Zastanawiam się tylko kto je urodzi, bo podobno waży już ok. 1 kg! Co będzie do grudnia?! Mam nadzieję, że ten aparat zawyża i to "około" oznacza 800g. Mój przyrost wagi lekarzowi się podoba, mi mniej, bo kolejny kg do przodu. Chociaż z drugiej strony, jeśli dziecko rzeczywiście już tyle waży, to zrozumiałabym skąd ten większy przyrost się wziął;)
 
hehe agbar:) spokojnie - aparaty się mylą ale chyba jest +/- 100 gram więc może mieć 900 ale też 1100 hehe:D dasz radę:D w każdym bądź razie to super że wszystko w porządku - to najważniejsze:)

a ja dziś na usg jamy brzusznej znów pooglądałam malucha z panią doktor:) oczywiście twarzyczki nie pokazał, ale jajkami świecił jak talala:);) w każdym razie zaintrygowała mnie stopa....ma 4 cm dł... czy to możliwe??:) czy wkradł się jakiś pomiarowy błąd?

w ogóle wątrobe mam prawie pod gardłem....zresztą wszystkie ją teraz tam mamy:D a dokładniej za piersią.... :) nie źle się porozchodziło wszystko:)
 
Miałam dziś wizytę o 17.30 ale bez usg:rofl2: wyniki powiedział ze są bardzo dobre i glukozą tez nie musze sie martwić bo przy 75g norma jest do 140 a ja miałam 113 a na tej kartce norma była do 110 i sie obawiałam że to poczatek cukrzycy ale tak to sie sie mieszczę bez problemu:biggrin2: szyjka długa zamknięta bez oznak przedwczesnego porodu:tak: na nogach brak obrzęku i żylaków a waga już 10kg na plusie wskazuje:szok: tak się fajnie zlożyło że w kolejce do lekarza czekałam z kumpelą która ma termin na 12 stycznia:tak: i dziś poznała pleć dzięciołka:-) na kolejną wizytę tez jesteśmy razem umówione :-p tzn ona wchodzi po mnie:rofl2:
 
reklama
Do góry