reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Oliwia1- kazda z nas przechodzi dokladnie to samo przed kazda wizyta :) Ale zobaczysz dzisiejszy widok wynagrodzi stresik:) Bo ta fasolka to u ciebie juz nie taka fasolka bedzie patrzac po suwaczku :) Glowa do gory!!! Trzymam mocno kciuki &&&&&& :) Dawaj znac zaraz po :)
 
Anbas, Panna.nikt gratuluje, super wiesci przynosicie:-)
dziekuje wszystkim dziewczynom, ktore trzymaly kciuki za mnie. Malam narazie tylko robione bad.krwii i ogolny wywiad.za to pobierala mi krew moja lekarka i robi to tak jak chyba nikt w moim zyciu,nawe nie wiem kiedy igle wbija.na tej zasadzie to mogliby mnie codziennie kluc:-D

zdziwily mnie jednak pewne rzeczy: po pierwsze uwazam,ze to jest dziwne, ze jak mowisz,ze jestes w ciazy (usmiechnieta zadowolona) to sie pyta czy gratulowac.widocznie tutaj jest tak duzo niechcianych i przerywanych ciaz,ze automatycznie sie pytaja.powiem niesmak mam po tym.
poza tym z jedzeniem, to mozna jesc wszystko,w tym sushi( zrobione na swiezo, nie lezace w supermarkecie) surowa szynke itd. Takze jak widzicie co kraj to obyczaj...ja tam sie ciesze no i oczywiscie sie slucham lekarza a jak;-)
a jesli chodzi o uprawianie sportow to sie zdziwicie,bonslyszalam wiele przeciwnych glosow,ale jazda konna jest wrecz zalecana, z tym,ze nie skoki i jesli sie np.nie czuje pewnie w galopie to tez nie.chodzi o to by nie spowodowac ryzyka upadku z konia.natomiast klus anglezowany jak najbardziej:-) ale to ja bede decydowala i pewnie po 1 usg zrezygnuje;-)
podobno tez jak sie jest aktywnym w ciazy, uprawia sporty to dzieci rodza sie wieksze, mniej jest komplikacji przy porodzie.

Vinga zmienilam termin mojego usg na 19.06.(byl 25)dzieki za wprowadzenie zmiany.czyli tak jak Ivi;-)
wyniki badan krwii mam 20 dopiero, strasznie dlugo...no i przypilnuje mnie na konflikt krwii, bede miala conajmniej 2 klucia jeszcze:nerd:
 
justynaj - no to rzeczywiście dziwne trochę podejście...ale tak, jak piszesz, co kraj...rok temu, kiedy byłam w szpitalu, pielęgniarka mnie spytała co do obiadu chcę: wodę, sok, kawe czy piwo. Jarzycie??? Kiedy powiedziałam, ze jestem w ciąży, helloooooo, to ona na to: dlatego herbaty nie proponuje...ta....
czyli teraz czekamy na 19.06:)
 
Witam się i ja. Serduszko mojego maleństwa już widziałam i słyszałam Byłam tydzień temu i maleństwo miało 1 cm długości...
Vinga możesz wpisać mnie na listę na 12.06. będzie to wizyta serduszkowa i założenie karty ciążowej. Dziś zrobiłam ogólne badanie krwi(morfologię), glukozę i mocz. W przyszłym tyg mam nadzieję, że dostanę skierowanie na kolejne badania. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty, żeby zobaczyć , czy wszystko ok...

trzymam kciuki za Wasze wizyty :)
 
a ja dziś byłam na badaniach. wyniki już są, wszystko ok. toxo nadal nie przechodziłam :p
ale mnie zdziwienie wzięło, bo nic nie zapłaciłam za badania! a skierowanie miałam od prywatnego lekarza.
to chyba dlatego, że skierowanie było na papierku "laboratorium Alab" i do takiego laboratorium poszłam :p bo i zawsze tam chodzę. ale fajnie, bo ze stówka pewnie w kieszeni została :D
dziewczyny, są już jakieś wieści od naszych dzisiejszych wizytujących??
 
Vinga ja dzis poszłam do lekarki ogólnej ze może mi wypisze skierowanie na badania i dupa. Usłyszałam : nie mogę, nie moja dziedzina, niech pani idzie do gina z NFZ. No to kurka zapłacę 200 :(. Za co ja płacę takie składki zdrowotne
 
reklama
Do góry