reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Vinga, nie wiem oczywiście :) taka robocza nazwa...
W pierwszej ciąży mówiłam i myślałam wciąż o Anielce a na świat przyszła Julianna, kiedy usłyszałam to imię to już inaczej nie chciało być.:)
 
Kurczę dziewczyny dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna, niestety aplikacja forum w telefonie nie daje możliwości indywidualnych podziękowań.
Cieszę się.
 
widzę że wiesci super z wizyt :) oby tak dalej!
Kasieńka - nie stresuj się i dziecka ;) na pewno wszystko jest dobrze, nie sugeruj się tak bardzo wymiarami z USG! ważne że jest, że seruszko bije itd! wszystko będize dobrze!:)

ja już wiem, że wizytę mam za tydzień. także vinga proszę o zmianę terminu
19 czerwca 2013 - ivi - pierwsza wizyta "serduszkowa", założenie karty ciąży
 
Witam moje panie. Sorry ze tak późno daje znać ale późno wróciliśmy i musiałam małego kompu i nyny położyć.
Już mówię jak się sprawy mają. Młodościane rośnie, fika i ma paluszki hihihi. Serducho ♡ stuka ;) Mój model/ka ma 27.05mm co wg mojego gina daje 9+1 / 9+2 dni czyli dokładnie tak jak byc powinno. Krwiak jeden ciągle jest ale pozostałe się wchlonely. A ten który został nie powiększa się więc chyba jest dobrze. Zaraz wrzuce fotke do galerii :D
Dzięki dziewczyny za kciuki ! Bardzo się przydały =) Jesteście kochane!!!!

Kolejna wizyta 21 czerwca ale jeszcze nie prenatalne...
 
reklama
anbas - zastanawiałam się czy dasz radę napisać :) gratulacje dzidziolka z paluszkami :D rewelacja!
 
Do góry