reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Ja już po KTG. Wszystko ok. Jak zwykle mała nie chciała współpracować i musiałam przelecieć się w koło bloku i zjeść czekoladę :D

wiolka - ty masz termin podobnie do mnie nie?
 
reklama
I już w środę Cie kładą na wywołanie? Nie za szybko? :) chyba, że liczą Ci od 8-go.
No ja mam się wstawić w piątek tez na wywowłanie. Nie boisz się?
 
Kaha- nie wiem czy od razu będą wywoływać, powiedział tylko, że jak rozwarcie się powiększyło to mnie kładzie w środę na oddział i będziemy próbować urodzić:) ale może nie od razu, nie wiem, pewnie chce mnie mieć pod kontrolą bo ja też tego paciorkowca mam i muszą mi dać antybiotyk który się daje co 6 godz bo ja na penicyliny uczulona.
 
Oj to czy wywołują szybciej czy później zależy od kilku czynników. mogą wywoływać komuś tuż po terminie om jeśli przepływy będą budzić zastrzeżenia i mogą czekac nawet 2 tygodnie jak sie okaże ze np łozysko młode, 2 stopień, przepływy idealnie i do tego dziecko małe ;) przypadek przypadkowi nie równy ;)
 
tak, tak wiem anisen :) Ale wiola nie mówiła, że coś jest nie tak, tak więc się zdziwiłam :) W sumie mnie też szybko kierują do szpitala bo 7 dni po terminie, a wszystko u mnie jest w porządku. Lekarz mi powiedział, że w polsce tak się przyjęło, że po 7 dniach kierują do szpitala.
 
reklama
Do góry