reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Diablica super,gratuluje;););) 1800g to ladny wynik..a faktycznie sredniaczka latwiej sypchnac;);)

Ja troszke poczytałam na temat twardnienia i faktycznie piszą ze to normalna...tylko zastanawia mnie po co mi dala luteine
..skoro ona jest na podtrzymywanie ciąży...magnez i no spe rozumiem...martwie sie kurcze:(:(
 
Hej dziewczyny :) Ja po wizycie:) Wszystko w porządku:) Mała waży ponad 2 kg :) Termin nadal na 10 styczeń. Lekarka powiedziała że powinnam urodzić 3,5 kg :) Zrobiła nam śliczne zdjęcia buźki, wrzucę do galerii :) Następna wizyta za miesiąc.
 
reklama
Ale tu dzisiaj ruch , dobrze ze wszystkie wizyty udane , a mamuśki uśmiechnięte , u mnie dzisiaj nudy ,więc się nie rozpisuję. Jedynie Miłosz szaleje w brzuszku, czasami mam wrażenie że głowę właśnie wypchnął między moje nogi, a nogami sprawdza czy mam pełny brzuszek i co jadłam :-D
 
Do góry