reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Ja dziś wieczorkiem lecę na ktg. W nocy brzusio bolał jak na @, co dziwne nie były to skurcze co jakiś czas, tylko ból permanentny... Co jakis czas robił się tez twardy jak kamień. A od rana du.. blada - nic a nic, zero! :/ Nooo... Mała wyłaź już! ;)
Afiliacja ja mam taki ból co jakiś czas ale jakoś nie zauważyłam żeby to zwiastowało jakiś postęp u mnie:baffled: więc już teraz jak mnie zaboli to nie panikuje i nie robie sobie nadzieji na rozwój akcji, ale tej właściwej chyba nie przegapie?:-D;-)
 
reklama
Nooo... Mała wyłaź już! ;)

Afi - do kolejki marsz! :) gdzie tu się wpychasz przed "przeterminowanymi" lub tymi "na dniach" :) cierpliwości kochanas!:)

Ja już po wizycie. Ktg - zapis prawidłowy.
Rozwarcie z 2cm - zrobiło się na prawie 4 cm !!!!!!!!!!

skurczy brak! :(

ale po tym badaniu - pobolewa mnie brzuch!

Mam przyjsc na kolejna kontrol i przedłuzenie zwolnienia w piątek!

ehhhhhhhhhhhhh
 
Afi - do kolejki marsz! :) gdzie tu się wpychasz przed "przeterminowanymi" lub tymi "na dniach" :) cierpliwości kochanas!:)

Ja już po wizycie. Ktg - zapis prawidłowy.
Rozwarcie z 2cm - zrobiło się na prawie 4 cm !!!!!!!!!!

skurczy brak! :(

ale po tym badaniu - pobolewa mnie brzuch!

Mam przyjsc na kolejna kontrol i przedłuzenie zwolnienia w piątek!

ehhhhhhhhhhhhh

enooo 4 cm to chyba już dużo??? teraz to powinno być z górki, czy nie??
 
Julienx kochana super rozwarcie...oj chyba niedługo sie zacznie

ja tez po wizycie.... i jutro znowu do szpitala tyle że innego... na jutrzejsze przedpołudnie uzgodnione cc... mam nadziję że tym razem juz napewno... niestety mój M będzie mógł mnie tylko zawieśc bo nie ma szans na wolne... paskudne to życie...jestem zła że będę sama
 
Afi - do kolejki marsz! :) gdzie tu się wpychasz przed "przeterminowanymi" lub tymi "na dniach" :) cierpliwości kochanas!:)

Ja już po wizycie. Ktg - zapis prawidłowy.
Rozwarcie z 2cm - zrobiło się na prawie 4 cm !!!!!!!!!!

skurczy brak! :(


ale po tym badaniu - pobolewa mnie brzuch!

Mam przyjsc na kolejna kontrol i przedłuzenie zwolnienia w piątek!

ehhhhhhhhhhhhh




no z 4 to powinno juz poleciec z górki :)
 
Aluska trzymam kciuki ze to będzie już jutro i Antoś będzie z Toba nareszcie.
Julienx ty to chyba juz nie długo pociągniesz czyżby w nocy coś się miało już dziać takie rozwarcie moja droga oddała byś chociaż 2 cm.
 
Alutka trzymamy mocno kciuki zebyś tym razem już napewno z Antosiem wróciła
Julienx teraz to już chyba z górki? a ile temu miałaś 2 cm, ciekawa jestem jak tam u mnie?
 
reklama
Widzę że sporo z nas mialo wczoraj wizyty:-)
Gratuluje udanych wizyt,każdej nie dam rady odp:-(
Ja też po wizycie wczorajszej:dzidziak nadal pośladkowo, cc ustalone na 12 maja,11 zgłaszm się do szpitala.Do tego okazało się że mam wielowodzie AFiI 18:szok:(tak jak w poprzedniej ciąży)Jakby co to mam się wcześniej zgłaszać.Lepiej nie bo mojego gin nie ma od jutra do niedzili:crazy: waga 3500g:szok:
Nikita84 u mnie też bejbiak ma dużą główkę i dlatego wychodzi taka waga,bo główka zawyża parametry
evelinka dziwna ta twoja gin,ja mam USG co wizyte i inaczej sobie nie wyobrazam:tak:
 
Do góry