reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Niech sie nawet o 300gram pomyli, ale mały jeszcze koło 600 urośnie skoro 200 na tydzień!!!:szok:


Niech mnie ktoś przytuli...:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikita - może niekoniecznie - na razie don't worry - moja w 4 tygodnie przybrała tylko 300 gram.. i lekarz zarzeka się, żeby nie panikować - przepływy super - wszystko jest ok, po prostu dzieciaki nasze naprawdę różnie moga przybierać
poza tym te pomiary mogą mylic się w okresie okołoporodowym o +/-20%!!!!! i jak się okaże przecież że twoja pociecha będzie duża przy porodzie to zrobią Ci cc raczej...
 
ehh Nikita biedna kobieto.. Twojego gina tylko w dupsko lać, że Cię tak straszy.. malina ma rację z tą wagą więc nic się nie martw.. maluch przecież nie będzie Ci utrudniał porodu nadmiernymi gramami ;-) nie zrobi tego ukochanej mamusi :-D dobrze będzie :yes:
 
Kochana, moja teściowa mi opowiadała, że mój małż miał wielką głowę- 1/3 to była podobno głowa właśnie:-) I dlatego nie robili mu zdjęć do 3 roku życia:-D Ja padałam ze śmiechu, jak o tym mówiła, małż mniej;-)
 
Wiecie co się jeszcze okazało? Że maly ogromną głowę ma, w górnej granicy normy....

nie martw się mój 2 tyg temu miał wymiar jak z 38tc więc też ostro do przodu.. ja w szoku, że takiej wielkiej głowy pewnie nie wypchnę a gin jedyne co miał do powiedzenia to to, że młody na pewno będzie mądry :-D
 
ja własnie po wizycie......mała ma 3440, rozwarcie na 1,5 cm, szyjka w 40 % zgładzona....hmmm......Bali w czwartek i chyba jej jednak nie spotkam....hehe choć "wszystko może sie zdazycćććć" niech sie dzieje wola nieba....
a mój suwaczek chyba mam źle zrobiony bo do terminu 8 dni czyli powinien sie kończyc 39 a nie 38/ uswiadomil mi to mój lekarz,,,,,,
 
hehee - JustMe - dobre z tą głową - mój A. miał chyba podobny "defekt" bo na zdjęciach tak do około 4 r.ż. wygląda jakby go kosmici tu zostawili...

a poza tym miałam jeszcze dziś pochwalić się, że moja dzidzia na usg pokazała niezły fryz - ginek pokazał mi na ekranie niezłe hery mojej Tośki.. ciekawe czy naprawdę sie kudłata urodzi, już się nie mogę doczekać gdy ją zobaczę :-)
 
reklama
Do góry