reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
Hahaha, czyli witam w klubie. Jak będziesz szła na gastro, to nie rób sobie make-upu oczu. Jak lekarz wkłada tę rurkę do gardła, to lecą łzy, jak przy wymiotach. Bardzo się rozmazałam, a nie miałam żadnego płynu, żeby umyć buzię i musiałam tak wracać do domu. Na szczęście zamówiłam Taxi, ale i tak czułam sie jak panda. :)
 
Hahaha, czyli witam w klubie. Jak będziesz szła na gastro, to nie rób sobie make-upu oczu. Jak lekarz wkłada tę rurkę do gardła, to lecą łzy, jak przy wymiotach. Bardzo się rozmazałam, a nie miałam żadnego płynu, żeby umyć buzię i musiałam tak wracać do domu. Na szczęście zamówiłam Taxi, ale i tak czułam sie jak panda. :)
Dzięki za rady ;) ja się tego cholernie boję - ale jeszcze trochę czasu.
 
Na żywca to bym sobie rury do gardła nie dała włożyć. Byłam w czerwcu na kolonoskopii oczywiście na krótkim znieczuleniu (spałam) i wyszłam zachwycona- nic nie czułam, w trakcie ani po, mogłabym twierdzić, że nigdzie nie byłam.
 
Ja na razie tych ostatnich badań nie robię. Według mojej rozpiski mam je zrobić między 33 a 37 tygodniem, to chyba zrobię jakoś za dwa i pół tygodnia, bo teraz jeszcze 33 tydzień nieskończony będzie. W tym tygodniu standardowo będę powtarzać próby wątrobowe i kwasy żółciowe.
 
Przy gastro nie można dać znieczulenia chyba ogólnego, żeby mięśnie nie zwiotczały i żeby z ta rura nie doszło do uduszenia czy jakoś tak... Niby psiukaja gardło czymś znieczulającym, ale im głębiej wkładają rurę tym mniej znieczulenia i wszystko czuć. Odbija sie wtedy strasznie i odruch wymiotny jest...
 
Ja tez jeszczsze tych wszystkich końcowych nie mam robić. Dzis tylko zrobilam morfologie i mam mega stresa bo jak wyjdzie znowu źle to musze robic diagnostyke pod kontem powazniejszych chorób....oby było dobrze...
 
reklama
Do góry