reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Bry,
U nas zimnoooo. Straszliwie.
Kaszu fajnie Cie "widzieć"  :)
Anja - Kaczucha super. A moze Kaczucha Twojej corki i "ptak" mojego synka ( patrz zdjecia str 26) by tak cos ... ;)

Co do kup ;) Juz wiem, ze grudki mogą być ;) ;D Coz zycie toczy sie wokol srania.
 
reklama
Lindsay ale ptak ekstra :D :D :D Sadze ze mozemy sie dogadac ;)

Ja pamietam jak na poczatku u nas byly problemy z kupkami, Olivka to czasem i 5 dni nie zrobila jaka byla radosc w domu jak wkoncu sie udalo. ::)
 
alez pieknie cieplutko bylo na dworze... opatulilismy sie jak na Syberie, a tu niespodzianka.... teraz sie ochlodzilo...

a dzisiaj tez mialam ryki przy ubieraniu... wyjatkowo...
ale to dlatego, ze Prezes juz byl mocno spiacy... wiec powzolilam mu usnac w lozeczku i na spiaco ubralam...
zaczem sie obudzil to juz lezal w wozku... no wiec znow przycial komara i git...
 
No to trochę mnie pocieszyłyście z tym wychodzeniem na spacer! ;) U mnie to generalnie bieda w tej materii, ponieważ w ciągu tygodnia mała spaceruje tylko po balkonie. Mieszkam w bloku na drugim piętrze, bez windy, a sam wózek waży 20 kg!
W plener chodzimy wtedy, gdy mąż jest w domu. Często też odwiedza mnie moja babcia i pomaga się wyprawić w "podróż"! :laugh:
 
czesc MAmusie i niemowlaczki!!!

Wlasnie nadrobilam watek "witam" - godzine mi to zajelo, a te zaleglosci to przez wyjazd do rodzicow nad morze (korzystamy poki macierzynski sie nie skonczy). Bylysmy dzisiaj z Gabrysia na spacerku na promenadzie, ale zimno sie zrobilo, wiec zaraz do domku pojechalysmy.
Malutka mierzy juz 61cm! Pediatra wrozy Jej wysoki wzrost w przyszlosci ;)

Ina co TY z tymi sledztwami tak? :) :) :)
 
Ja ...byłam
Właśnie mnie panowie od kompa odganiają (mąż wrócił)
Syn głodny, małżowi się chce pograć ::)
A ja jeszcze pozostałych wątków nie nadrobiłam
Ja już chyba sobie z Wami nie pogadam :mad: :( :( :( :( :(
 
reklama
jestem zmeczona :( Antonina byla dzis pierwszy raz w sklepie - zabralismy ja do smyka celem przymiarki do nosidla. no i teraz to odchorowuje - wariuje i spac nie moze... ::)
 
Do góry