reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry!

Lindsay mój brat ma 2 dzieci i właśnie jest Madzia i Maciuś :-) A Madzia jest cała w skowronkach jak Oli tak ją woła!!
Zajrzyj tutaj, może Cię coś olśni: atoo - .::SKARBCZYK IMION::. - imiona (spis imion), opisy, imieniny (daty imienin)

Magdusiek widzę, że znowu masz parcie, więc próbuj, próbuj namawiać Kamila!!

Mała a no widzisz, miałam takiego lenia, że dzisiaj będę wstawiać to pranie ;-)

Byłam w końcu w galeryjce!!

Anno śliczny jest Jeremi!! Cudeńko! A Mikołaj przy nim już taki dorosły się wydaje.

Drzewko ale super zdjęcie! Wyglądasz jak nastolatka, ani odrobiny śladu po 2 ciążach!! Gratulacje! Weronice chyba podobał się konik!

Kasiek hi, hi świetne te kaloszki! Nadulka jak zawsze wygląda jak mała dama!

Efunia Tymek to prawdziwy facet z gazetą na kibelku :-) Bardzo wyrósł, nie wiem czy bym go poznała!!!
 
reklama
Dzień dobvry
Mała - u nas też na porządku dziennym, ale takie przy usypianiu to najsłodsze.
Doxa - nie no, cały czas, ale ten zapach, szok.

Spadamy, dziś mój dziadek ma urodziny, 84, jedziemy na imprezę, u nas leje.
 
Dzien dobry,
Efunia ale Tymek slodki, na toalecie wyglada jak duzy chlopak, widze ze smoczek rowniez lubi. U nas do spania i juz trace nadzieje, ze kiedys go przestanie go uzywac.
Ja uwielbiam zapach malego dziecka i takich ciuszkow. Tez mi sie cieplo robi.
drzewko jak ladnie wygladacie dziewczyny, faktycznie laska z ciebie po dwojce dzieci. Nadia tez sie prezentuje jak modelka, sliczne kalosze.
 
dzień dobry,
nie powiem Wam, że znowu leje, bo już szału dostaje.:wściekła/y:
siedzimy w domu wrrr. agresja - 100 ;-)
a na dodatek zimno i wieje. ech.

idę do galeryjki pooglądać dzieciaki:-)
 
witajcie, nadobiłam zaległości w czytaniu - strasznie duuuuużo ostatnio piszecie, ale to dobrze , ruch na forum zawsze wskazany

magdusiek namawiam do powiększania rodziny, ja raczej z tych co obstają za przynajmniej 3 dzieci w rodzinie, więc pewnie za jakies 2,5 roku znowu powieksze rodzinę - moze nastepnym razem będzie dziewczynka. :tak:

Lindsay imie na M - Mikołaj mi bardzo sie ssprawdza - przekonaj męża - fajne są chłopaki z Mikołajów, a dla dziewczynki zawsze miałam na M - Maria Anna, albo Marianna

Biegnę do galeryjki
 
Dzień dobry, byłam w galeryjce, miło mi poznać Tymka, przystojny facet, Nadia jak zwykle elegancka, ja tez muszę Weronice kupić kalosze, bo ma taką wersje zimową.
Co do zapachu ubranek, no cóż chciałam się zamądrzyć, że u mnie przed furą ubranek do prasowania romantyka poszła w kąt ale jak czytam co napisała anna_ no to trochę wstyd. nie wiem, może ja mało romantyczna jestem, albo podmęczona ;-)
 
dzieciaki w galeryjce super:-) rzeczywiście drzewko wyglądasz super. i ten płaszczyk. czerwony super :-)
tymek zadymek nie wygląda na kogoś kto ma problemy z tym sprawami:-D
nadia w minówie;-)wow.
anna mi się tez podoba Mikołaj nawet bardzo tym bardziej, że mój tata miał tak na imię. ale mój ślubny nie chce, bo mój starszy bratanek jest Michał Mikołaj, a nasz Macio też Mikołaj.
a wiesz, że ja jako dziecko bawiłam się w dom to zawsze miałam trzech chłopaków. :-) teraz mi wszystko jedno i myślę, że każda płeć ma swoje zalety
Efunia chcemy na M bo skoro już jesteśmy przez przypadek na M to już niech cała 4 będzie. Może być M jak miłość:-D
 
Co do zapachu ubranek, no cóż chciałam się zamądrzyć, że u mnie przed furą ubranek do prasowania romantyka poszła w kąt ale jak czytam co napisała anna_ no to trochę wstyd. nie wiem, może ja mało romantyczna jestem, albo podmęczona ;-)

jeśli chodzi o prasowanie to cały romantyzm ucieka - masz świętą rację drzewko - najgorsze do prasowania dla mnie to pieluchy - brrrrr - i koszule męża

lindsay :-) no to Mikołajów u ciebie w brud - a ja chciałam dla Jeremiego wybrać imię Nikodem - ale okazało się że oznacza to samo co Mikołaj - tłumaczenie zach. identyczne Nikolas dla Nikodema i dla Mikołaja więc 2 dzieci o tym samym imieniu to przesada, ale ciężko to odchorowałam.

A mój Jeremi cały żółty jak na niego patrzę to cały czas jakby oczy żółte i jutro idę do pediatry - aż się boję co powie. :-(
Mikołaj z tatą u babci i dziadka ( u teściów) a ja relaksuję się na BB. :tak:
 
ja już dzisiaj spadam. od tego siedzenia w domu zmuliło mnie na maxa.
oczywiście ciągle leje:wściekła/y:
mąż wziął M. na zakupy, a ja idę polegiwać:-)
anna Jermi też super. Nawet chyba lepszy od Nikodema;-) A Mikołajów u nas naprawdę dostatek:-) leć z Małym do pediatry i daj znać co i jak.
a co do prasowania to ja prasowałam przez pierwsze dwa tygodnie. potem basta.
 
reklama
Anna - trzymam kciuki za Bączka.
Dpeiro teraz weszłam do galeryjki, ale Tymek wyrósł. A Nadia jaka dziewuszka. PIerwszy spacer - rewelacja, a o Drzewku to już kiedyś pisałam, one z KAsią podobnie wyglądają, jak siostry tych dzieci,a nie mamy.
 
Do góry