reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

MOja koleżanka ma Mariannę i wszyswcy mówią na nią Marianka, możesz z tego zrobić też Anię itd.
Malwinę keidyś obrzydziła mi jedna aktorka grając postac o tym imieniu, sama słodycz w scenariuszu, taka dziewczęca a jednocześnie kobieca,a ta zagrała jak... a, szkoda słów, no w każdym razie fuj.

Maksymilian, Małgorzata, Makary, Miłosz, Melchior, Melania, Maurycy....
 
reklama
Magdusiek też to ostatnio miałam:-) i poczułam, że już chcę to znów na kogoś ubrać. I to był taki moment kiedy uczucie do nowego dziecka po raz pierwszy mnie totalnie obezwładniło. Cudnie:-)
 
JA bardzo chcę ale Kamil nie chce kolejnych dzieci, więc troche jestem w kropce.... może jakoś go przekonam... nie wiem czy na niego ten zapach podziała, ale może go zaprowadzę do teg pudła jak już kiedyś przyjedzie ;-)
 
w grę jeszcze wchodzi... Magdalena;-) ale ja się boję, że Madzia i Maciek to trochę brzmi jak Flip i Flap.:-D ale skojarzenia, co ?
 
JA bardzo chcę ale Kamil nie chce kolejnych dzieci, więc troche jestem w kropce.... może jakoś go przekonam... nie wiem czy na niego ten zapach podziała, ale może go zaprowadzę do teg pudła jak już kiedyś przyjedzie ;-)


pracuj, pracuj Magdusiek nad tym;-) nawet porozkładaj po całym domu:-)
ja bym chciała trójkę, ale świadomie to nie wiem czy się zdecyduję. zresztą mój Michał - nie.:-)
 
dzien dobry :)
lindsay a musi być na m? takie m jak miłość- maria, małgorzata, marek? :-)

magdusiek ja od poczatku ciązy zbieralam ciuszki na nowo, bo po tymku wszystkie prawie oddałam. i chociaz one nie pachniały to pasjami lubiłam otwierać szafę i ogladać sobie takie tyci tyci sukienusie czy bodziaczki :-) bierze mnie to normalnie :-D

to ja jeszcze klapsne kilka zdjęć w galeryjce i idę się przygotowac do podróży :-)
 
dzień dobry
lindsay magdalena to piękne imię, nie Magda. A na mnie właśnie wszyscy wołają Madzia.
magdusiek u mnie "kocham cie mamusiu ciałym sielciem baldzio moćno" jest na porządku dziennym. Zuzia jest strasznym pieszczoszkiem i czesto tuli się do mnie i mówi takie ciepłe słówka. :happy: uwielbiam to! :tak: :happy::happy::happy:
drzewko wyglądasz jak starsza siostra Weroniki!
Kasiu ślicznie Nadusia wygląda! a gumiaczki pierwsza klasa!
efunia Tymuś to już dorosły facet! z gazetą na sedesie! :-D
Doxa ładnie zaczęłaś sprzątanie! he he ja zawsze mowię, ze pranie to nie sprzątanie a bałagan, bo za chwilę będzie leżała sterta ciuchów do prasowania! hi hi ;-) :-p

dziewczyny powiedzcie mi jeśli będę chciała dać Zuzią do przedszkola w ciągu roku szkolngo, nie od września? To musze już teraz ją zapisać, zaklepać miejsce?
 
reklama
Do góry