reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej kochane mamuśki!!! Dawno mnie tutaj nie było, bo jeśli mam juz chwilke czasu to przewanie siedzę na "naszej-klasie":-)!
Z nowości to tylko tyle, że Laura jest z dnia na dzień coraz bardziej "zbuntowana" - czasem brak mi już cierpliwości...
Chciałóam ją zapisać od marca do przedszkola, ale niestety mnie ma nigdzie miejsc!!! Kazali mi przyjść od 1 kwietnia zapisać ja na wrzesień!!!
Widzę, że u poniektórych remonciki?! Ja wiem co to znaczy, my ciągle coś remontujemy, teraz mam w planie kupno nowej kuchni i żyję tylko tym - to spora odpowiedzxialność, bo mój mężuś stwierdził, iż do tego wtrącał sie nie będzie i mam sie zdac na własny gust!!!:-D
 
reklama
Dzien dobry!
Ale milo wejsc jak tutaj jest ruch a Doxa faktycznie poprawilas ostatnio cos swoja frekwencje;-)
Anna super masz plany, masz racje musisz "korzystac" poki jeszcze mozesz, a z pieluchami nie przejmuj sie, zobaczysz przyjdzie sam na to czas. Wiem to po Natku, sikac nauczyl sie momentalnie i nie zmuszalam go, ktoregos dnia po prostu sam zaczal. Problem tylko z kupa, ktora dalej idzie w pieluche i sie kitra po katach, odpuszczam bo wiem ze i na to przyjdzie czas.
Kaszu witaj, faktycznie dawno cie nie bylo, zagladaj czesciej, chociaz wiem ze trudno przy NK;-)
Ja bylam wczoraj na silowni i o dziwo nic mnie dzisiaj nie boli. Brakowalo mi tego, przynajmniej tam moge sie wyladowac;-)
 
Witam!
Kaszu,super ,że zajrzałaś. W Twoim awatarku coraz ładniejsze zdjęcia, ciągle jakieś metamorfozy.
Magduś, ja zawsze po przyjeździe nie mogę sie zebrać do wypakowania brudów,i tak jakoś robi się haos,czyt bałagan.Czyli nie przejmuj się,norma;-)
Doxa,chciałam Ci wczoraj wyjaśnić,dlaczego jestem przeciwna integracji,ale stworzyłam jakiś kosmiczny wywód ,więc go skasowałam. No wiesz a poza tym jakby któs niepowołany przeczytał.;-)Kiedys pogadamy w realu.
 
Witaj Kaszu! :-) Zaglądaj częściej! I koniecznie wklej zdjęcia Laurki! (no tak, ja czułam że Wy wszystkie na NK siedzicie ;-) )

Kasiek mam nadzieję, że to "kiedyś" będzie już wkrótce!!!!
 
dzień dobry
udało mi sie po bardzo długeij przerwie iśc na stretching. ale mi dobrze. MIło mi było, bo moja obecność i nieobecności zostały "odnotowane" przez niektorych zapaleńców :-)
 
reklama
Do góry