reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Vertigo - no narszecie się pokazałas i tutaj! Trzymam kciuki za Chińczyków i rozmowy z nimi, piątek nastraja optymistycznie, co?
BYłam wczoraj na rehabilitacji i tak mnie dziś bolą mięśnie że szok.
 
reklama
dzień Dobry, Vertigo no coś ty gadać z chińczykami wiesz jak to fajnie brzmi...magdusiek biedaku, mam nadzieję że ta rehabilitacja przynosi jednak ulgę. też się wczoraj nagimnastykowałam z moimi gośćmi. Ale było bardzo przyjemnie, poszłam na łatwiznę i zrobiłam fondue ale świetnie się sprawdziło z dwójką dzieci.anna gratuluje postępów, a ja kamyczka nie znam, muszę się zainteresować.fajnie że masz teraz tyle czasu, zazdroszczę.doxa jesteś aktywna jak za starych dobrych czasów, forum nam się regeneruje.
 
Drzewko - a fondue zrobiłas serowe czy mięsne?
Oj, chyba też muszę jakiś gości zaprosić i zrobić fondue, aż mi się zachciało po Twoim poście :-)
U nas dziś będą burritosy.
 
mięsne, ale bez szaleństwa polędwicy wołowej, kupiłam świeżutkie, malutkie polędwiczki wieprzowe i piersi kurczaka, bardzo dobre było. wrzuć przepis na te burritosy, ale w odpowiednim wątku bo wiesz..
 
Witam,
Wy umiecie rozbawić :-D

Drzewko,spotkanie obowiązkowo z Tobą.Nie może byc inaczej. Dogadamy termin w odpowiednim wątku.:tak:
Mała, gratulacje.Noc pozadomem to poważna sprawa.
Vertigo,witaj.Nie daj się chińczykom.;-)
 
Drzewko brzmi pyszne, jak jakoś nigdy nie robię fondue, kiedyś zraziłam się do takiego serowego, gotowego ... i tak mi zostało! Muszę się przełamać!

Vertigo to masz tam wesoło z tymi Chińczykami ;-) Dobrze, że dzisiaj już piątek!

Widzę, że same pilnujecie porządku, podoba mi się wasza postawa, podoba :-)
 
reklama
W poniedziałek Dzień Babci, co dostaną od wnucząt? U nas w tym roku będą kalendarze! Wczoraj w końcu dotarły, cudne są! (Jeden sobie zostawię ;-))
 
Do góry