reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzień dobry
tusiekn ciesze się, ze z Natkiem już lepiej.

moje dziecię bierze syropki na kaszel i katar.
Ale już jest coraz lepiej. A gorączka po dwóch dniach przeszła.

wkleiłam wkońcu fotki (część z was niekóre już widziała)




P.S. Czy któraś z dziewczyn nie ma profliu na NK? hi hi
Doxa!
 
reklama
Dzień dobry!

Tusiekn no, no fajne zakupy! Wrzuciłabyś fotkę tej torebki!

Mała dobrze, że z Zuzią lepiej!

dzień dobry
P.S. Czy któraś z dziewczyn nie ma profliu na NK? hi hi
Doxa!

Jakoś z rana nie kumam?? Jeśli NK to nasza klasa, to ja tam nie mam profilu, a jeśli o co innego chodzi to j.w nie kumam ;-)
 
No tak! To ja już wiem czemu nasze forum kuleje! Wszystkie siedzicie na NK!! O Wy łobuzice!!!

Mała byłam w galerii - ależ cudne zdjęcia - buzia mi się cały czas uśmiechała! Stroisz Zuzię ślicznie, wszystko dopasowane! Na Wigilii wyglądała jak dama. Suknia urodzinowa pięknie prezentowała się na Zuzi! Więcej zdjęć proszę! Więcej! Więcej!
Poza tym świetnie, że dziewczynki mają siebie!!
 
dzięki kochane! Doxa jak tylko zgram następną partię zdjęć to na pewno coś wkleję.
A dziewczynki za sobą przepadają, tylko Zuzia lubi po godzinie spotkania dokuczaś już Natalce czasem. Ale codziennie każą do siebie dzwonić, I właściwie to Zuzia mówi,a Natlka tylko woła "Zuzia". Ostatnio Zuzia do Natalki przez tel.: "co robisz? Nic? Próżniaki!" Sama sobie odpowiedziała na pytanie i skomentowała. :-)

magdusiek nie wiem jak Ty, ale ja mam serdecznie dość tych remontów. A odkąd się wprowadzilismy właściwie nic więcej nie zrobiliśmy, poza wstawieniem drzwi na dole w pomiesczzeniach. I wszystko nosi się na górę. Mam dość. Ale myslę, ze w marcu zaczniemy działać na nowo! brrr jak pomyślę.. :-(
 
Mała bo tak to bywa z tymi remonatami i wykończeniami, jak już człowiek zaczyna mieszkać, to jakoś dziwnym trafem roboty spowalniają ;-) My np. mieszkamy już parę ładnych lat w tym domu, a z sufitu żarówki do nas wołają ;-)
 
Doxa masz rację. tak jest. Jak już się mieszka to wszystko schodzi na drugi plan. My już nauczeni doświadczeniem z poprzedniego mieszkania w kórym mieszkalismy 4 lata teraz kupiliśmy po prostu kule papierowe zeby gołe ząrówki chociaz nie wisiały. hi hi A kinkiet to po prostu 50 cm kabla wystającego ze ściany! hi hi :-D
brakuje jescze tylu rzeczy, tyle jest do zrobienia, do poprawienia- na piętrze na którym mieszkamy. A nie mówię już o dolnej części gdzie nic nie jest zrobione, goły beton z kórego nosi sie wszystko na górę! Masakra! Ale licze na to że wraz z wiosną wrócą chęci do dalszego remontu. no i fundusze! ;-) Tylko czy wtedy nei zajmiemy się już ogrodem a dom znów zaniedbamy? he he
 
Witam!
Oj dzisiaj gwarno na bb:-)
Doxa oj wrzucilabym fotke, ale obecnie zmieniamy laptopa a korzystamy jeszcze ze starego na ktorym juz usunelismy miedzy innymi zdjecia i program do "obrobki" zdjec. Ale wiesz torebka fajna, z rezerwatu przeceniona chyba 70%. Cieszy mnie fakt ze duza bo ja jak wybieram sie z Natkiem to pakuje mase roznych nawet niepotrzebnych rzeczy.
Mala napewno sie uporacie na wiosne z remontem, chociaz nie wiem czy ogrod nie ciekawszy;-)
Doxa to zakladaj konto na NK i dawaj na siebie namiary;-)
A ja dzisiaj ide na fitness:tak:
 
reklama
Do góry