reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Weszłam do galeryjki, Teddy - jaki z Krystiana przystojny chłopiec! Fajne te zdjęcia!
A jak Wam sie mieszka? Bo chyba gdzies całkiem niedaleko od nas, nie?
 
dziekuje.

Rzeczywiscie calkiem niedaleko, obrazowo rzecz ujmujac, to prawie przy Emmie. Mieszka sie super, choc jeszcze sporo pracy zostalo. Na przyklad w naszym pokoju stoi tylko stara wersalka i telewizor na podlodze... ale zaslony i zyrandol sa... ;-)
...ale jak dobrze pojdzie do konca roku powinnam sie urzadzic...
 
O, to rzeczywiście blisko, musimy się kiedyś umówić!
U nas sa tylko jedne drzwi wewnętrzne, do jednej łazienki ;-) Reszta będzie chyba w sierpniu, ale też jeszcze troche urządzania zostało.
 
ja akurat drzwi mam tymczasowe, wiec tego nawet nie licze... ale meble to by sie jakies juz przydaly, bo powoli zaczynam obrastac w przedmioty i nie mam gdzie chowac... :-D

to tego dziecie zaczyna dewastacje urzadzac, juz wyrwal ze sciany polke u siebie... :-D
 
Witam !
Przybylismy do domku, walizki w połowie rozpakowane.
Było super,superaśnie !

Teddy,jaki Krystian duzy i widzę zmiany !:-)

Syla, zdjęcia Iguni dawno nie było.

Może jakieś spotkanie na zywo? Jestem za !:-)
 
dzien dobry...

przerwa weekendowa jak zawsze... :-D

Kasiu, to super ze wyjazd sie udal, gdzie byliscie?
kurcze, my w tym roku nawet na dzialke nie pojechalismy... a sfrajerowalam sie troche, moglam chociaz z Krystianem na pare dni do kolezanki na dzialke skoczyc, ona ma corke w wieku K... no nic, moze w jakis weekend w sierpniu...
 
Dzień dobry
my weekend spędzalismy bardzo intensywnie i przyjemnie.
KAsiu - spotkanie jak najbardziej ejhstem za, nawet gadałysmy z Doxą, że chyba jakoś powinnas wrócić i że trzeba się spotkac, więc daj znać co i jak ;-)
 
Dzień dobry!
Dzisiaj nadaję z pracy - odrabiam sierpniowy urlop.
Prawie całą niedzielę spędziliśmy z Magduśkiem i Natalką, super było! Tyle czasu nie widziałyśmy się, a dzieci jeszcze więcej. Ale nic, a nic im to nie przeszkadzało. Chyba dobrze pamiętają wspólnie spędzony czas w ich "młodości" :-)
Magda dzięki jeszcze raz!!

Kasiek kiedy możesz przyjechać do W-wy?

Teddy przy Emmie to moja dobra koleżanka mieszka, tzn. mieszkała, bo teraz w Dallas przebywa... oj swego czasu bywałam w Twoich okolicach często.
 
reklama
Do góry