reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry!
Potwierdzam- niesamowicie było widzieć dzieci, które dośc długo się nie widziały, a po sekundzie biegły raźnym krokiem razem i nawolywały sie.
Aż szkoda, że dawna częstotliwośc spotkań to juz tylko wspomneinei ;-)
 
reklama
Teddy oj nie bywam, a szkoda!

Magdusiek dawna częstotliwość pewnie nie realna, ale można spróbować obecną choć trochę zwiększyć :tak:
 
Witam!
ja dzis w wWarszawie byłam,w Ikea, po jakieś drobiazgi, ale wyjazd był spontaniczny.
Bynajmniej ,każdy weekend mi pasi- postaram sie dopasować.:tak:
Teddy, na Mazurach i w Borach Tucholskich odpoczywaliśmy.
 
O Ty niedobra! To ja Ci nie wystarczę?! :p
OK, jutro moi mężczyźni planują wybrać się na plac Wilsona, dlatego napisałam że ja jestem sama do dyspozycji. Możemy się wszyscy tam umówić, jeśli Ci pasuje.
 
A to Ty "słabo", nie ja :-D
Ale wiesz, ja już nic nie rozumiem, pogubiłam się, chciałaś jutro, teraz nie... :baffled:
Jakby co, to mogę od 16:30! Moge też wyrwać się na tzw. lunch w ciągu dnia, jeśli Ci pasuje! A chłopaki będę na placu od około 16ej albo i wcześniej.
 
reklama
Do góry