reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

cześć,

wczoraj byliśmy w skansenie w olsztynku. fajnie, tylko tymek dostał gorączki i musieliśmy wracać szybko. ale zośka dzielnie chodziła na własnych nogach po całym parku.

zaplanowaliśmy wyjazd w bieszczady we wrześniu. mam nadzieję, ze sie uda. tak bardzo się cieszę, ze boję się, ze zapeszę ;-)
 
reklama
Dzień Dobry, jak tam chorowitki wszystkie, Efuniu ale Tymek co przeziębiony? Bieszczady uwielbiam. We wrześniu piękne. Trzymam kciuki żeby się udało.
_anna też super że jedziecie, pamiętaj żeby numer komóry do tusiekn zabrać ;-)
Myśmy tez byli w ten weekend na wsi i w takim skansenie ale w Ciechanowcu, Muzeum wsi czy rolnictwa, była impreza ze szlachtą i teatrem w plenerze, aleee super.Weronika latała potem z hełmem rycerskim i wachlarzem między krowami. Sądząc po ich przerażonych oczach - mleka chyba nie będzie.
 
właśnie nie przeziębiony ani nic... gorączka i tyle. a dziś już nie ma gorączki. może jakiś wirus, może ze zmęczenia czy co. nie wiem.
w bieszczadach nie byłam jeszcze nigdy, a moj dziadek stamtąd pochodził i moi rodzice raz na dwa lata jeżdżą tam do rodziny. ale my chyba na jakieś kwatery, a nie rodzinie na głowę :-) bardzo chciałabym zamek w łańcucie zobaczyć. i góry też :-)

ja dziś umieram, ręce mnie bolą od kilku dni bardziej niz zwykle. idę do lekarza, zobaczymy co powie.
 
Witam,

Anno to macie troche do przejechania do Krynicy bo o ile dobrze kojarze to Ty jestes z Trojmiasta? A masz jakas rodzine w Krynicy? To rzut beretem ode mnie wiec jakby co to zapraszam:-) A swoja droga ja Krynice bardzo lubie, polecam zrobienie zdjec dzieciakom na malym kucyku:tak:Pamiatka na cale zycie, dzisiaj jak spogladam na takie zdjecie z przed tylu lat jak moj maz byl maly i mial wlasnie takie zdjecie to jakbym widziala moje dziecko, jak dwie krople wody.
j.

Dzięki za podpowiedź - bedziemy szukać kucyka ;-) wyjeżdżamy dopiero 3.08
Faktycznie kilometrów sporo do przejechania ale jedziemy z przystankiem na noc do Warszawy i następnego dnia dalej więc mam nadzieje że dzieci sie za bardzo nie zmęczą

A ja cały weekend w podróży - zostawiłam Jeremiego z mamą i z teściową i z resztą rodzinki wybraliśmy się do Warki na jubilleusz kuzynki - no było super
Mikołaj świetnie znosi podróż samochodem - śpiewa nam, bawi się -naprawdę dzielny facet

Dużo zdrowia dla Tymka i Olinka
 
Witam,
Wrzucilam par fotek bo wczoraj wlasnie bylismy na Jaworzynie Krynickiej. Anno nie wiem czy chwilowo tylko teraz zamiast prawdziwego kucyka byl sztuczny i malpki brak, ale za to piekny mlody piesek i pan przebiera w regionalne stroje. Jakbys sie chciala naprawde spotkac to ja chetnie sie spotkam.
Drzewko ty mi juz nie wspominaj o tym tel. bo sie obraze;-)
Zdrowka dla Tymka.
A reszta gdzie? Magdusiek juz wyjechala pewnie?
 
hej,

tymek dzis dostał histerii w przedszkolu. od rana próbował nam wmówić, ze ma gorączkę, choc już wczoraj nie miał. normalnie szok. chyba zrezygnuję w sierpniuz przedszkola...

a ja już od rana byłam w szpitalu. pobrali mi krew na wyniki i zrobili rtg dłoni. zobaczymy co z tego wyniknie.

idę do galerii.
 
Witam!
Efunia,no chyba powinnaś pourlopować Tymka ! Żaden czlowiek nie wytrzyma tak cały czas w tym samym towarzystwie. :tak: mam nadzieję,że z rękoma ok.

Tusiekn, zdjęcia super !

u nas Nadulki chrzestna od niedzieli, jutro dojeżdża brat Krzyśka z rodzinką i w piatek wyjeżdżamy,najpierw na Mazury. I nawet pogode zapowiadają. :-)
 
Dzień Dobry, kurcze biedny Tymek, faktycznie chyba ma trochę dość przedszkola. Weronika tez się na razie nie wybiera, poczuła wolność i swobodę, wbiła se do głowy że ma dłuuuugie wakacje i tez odpuścilam na razie przedzkole.
Tusiekn zdjęcia super. Dobra juz nie wspominam o telefonie, ale jeszcze raz wspomnę że mieszkacie w super miejscu. Matko ale mi sie chyba wszędzie podoba, na podlasiu, w gorach nad morzem, już sama nie wiem co bardziej wolę. :tak:W piątek mamy wolne i też jedziemy na Mazury. Kasiek a wy dokąd?
 
kasiek właśnie chodzi o to że teraz są nowe dzieci, łączona grupa i rożne panie.
a ja pracuję i nie mogę mieć go w domu stale. on prawie nie spi w dzień. ale nie wiem juz sama co robić.
 
reklama
Efuniu a kto jest z Zosią? Bo u nas teściowa pomaga w opiece nad Filipem i zgodziła sie teraz na dwójkę. Tylko że Zosia mniejsza i pewnie dużo więcej czasu trzeba jej poświęcić niz takiemu Filipowi (on za to łobuz straszny)
 
Do góry