reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam,
Jestesmy cali, zdrowi i opaleni. Bylo super, jedynie co to nie lubie sie pakowac i rozpakowywac. A teraz powrot do codziennosci;-)
 
reklama
Dzien dobry... :-)
jak dobrze ze dzis piatek, moze wreszcie sie wyspie, bo slabo sypiam w tym tygodniu...

jutro odstawiam dziecie do dziadkow na dwa tygodnie... kurcze, coraz trudniej mi sie z nim rozstawac na tyle, kiedys bylo latwiej, co dziwne, bo przeciez teoretycznie powinno byc odwrotnie...
mialam nawet jechac z nimi na weekend, ale nie wyobrazam sobie zebysmy potem oboje z Kamilem mieli wsiasc do autobusu, a Krystian zostac... chyba z pelna swiadomosci odczulby przykrosc, to juz ten wiek, ze widze iz z wielu rzeczy zdaje sobiue sprawe... moze dlatego mi trudniej niz kiedys...

....ale smece od samego rana... ;-)
 
Dzień dobry
Teddy - a ja Cię doskonale rozumiem. Sama nie lubie na dłużej rozstawać się z Natalią, zresztą nie wyobrażam sobie rozłąki dłuższej niż tydzień ;-)
 
na szczescie wakacje sa tylko raz w roku (i nie wazne ze ponad 2 miesiace)... ;-)

ja juz mysle jak to bedzie po powrocie do przedszkola, czy wszystkich bedzie pamietal... chociaz ostatnio spotkal na placu zabaw kolezanke, to rozpoznali sie i bawili jak gdyby nigdy nic...
 
Teddy! podziwiam Cię ,ja wciąż mam problem z rozstawaniem się ! :tak:poważnie, chorobliwie to u mnie. Nigdy nie rozstałam się z chłopcami dłużej niż na kilka dni ( 2 tyg. to max, ale byłam w szpitalu więc i tak prawie co dzień mnie odwiedzali). Z Nadulka miałysmy kilka razy dwudniowych rozstań .
 
Dzień dobry
cisza weekendowa czy na dłużej?

Tusiekn - napisz coś więcej o wakacjach!

Jak Wam minął dzisiejszy dzień? My pojechałyśmy do muzeum PW, niesamowity nastrój, tym bardziej, że byłyśmy tam też o 17:00.
 
Dobry wieczór. Ja też nie wiem kiedy spotkanie. Ale pewnie bez nas :-(bo za tydzień wyjazd. :tak:Teddy fajnie że jesteś, jejku ciebie tez dawno nie widziałam, zaraz lecę do galeryjki. Tusiekn no właśnie napisz coś, strasznie jestem ciekawa jak ci tam było.
Magdusiek syreny zastały nas na Ursynowie, ale dzisiaj cały dzien Powstanie w głowie. W bardzo szczególnym miejscu mieszkamy.
 
reklama
Witam,
jeju nie wiem co pisac bo tyle tego pieknego wszystkiego bylo, piekne widoki, hotel full wypas i pod katem dzieci rowniez, wypozyczylismy auto, ale Magdusiek mialas racje, fotelik w Grecji to tylko zeby byl, musialam siedziec razem z Natkiem z tylu bo na zakretach spadal.
 
Do góry