reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dobry wieczór , też tu w końcu dotarłam, w przeciwieństwie do Magduśka i innych zawalona pracą jestem. zaraz coś napiszę, tylko bajka na dobranoc musi być.. zaraz wracam
 
reklama
Witam,
Drzewko cos dluga ta bajka;-)
Efunia to dobrze ze lakcidofil zadzialal. A z czego cie te nogi bola?
Dzielne te wasze dzieciaki u dentysty, my tez bedziemy sie wybierac, poki co Tusiek pokazuje mi buzke, bawimy sie w dentyste i na moje oko ma zdrowe. I jak dobrze ze daje mi poprawiac swoje efekty mycia, niby dlugo myje ale wole mu domyc porzadnie.
Magdusiek to Wy jedziecie na 2 tygodnie? W jakie miejsce w Turcji sie wybieracie?
A my bylismy dzisiaj na skuterach, prawie nas burza zlapala, ale za to jakie wiejskie zapachy nas zastaly:-D
 
taaaa, no już jestem. Spotkanie była bardzo fajne, to wszystko co pisze Magdusiek to prawda, pawie jeszcze były i soki - jeden z żółta słomką a drugi z różową (bo takie było życzenie) pyszna kawa, no i faktycznie mogłyśmy pogadać. Po takiej długiej przerwie dziewczyny fajnie sobie razem radziły.
Efuniu, dobrze że z Zosią wszystko i szybko dobrze. U dentysty byliśmy juz dwa razy, raz nawet z Filipem ale mu się nie podobało. Weronika spoko. :-D
A wczoraj mieliśmy chrzciny. Filip przeszedł samego siebie, ksiądz chciał go ochrzcić po raz drugi :-D.
Tusiekn kiedy te burze się skończą i u was ciągle i u nas, kurcze no..
Magdusiek i inni wakacjusze PIĘKNYCH WAKACJI!!
idę.
 
witam wieczorem - zaglądam czytam i nadrabiam 6 stron
Kaszu - powodzenia i fajnie że wyniki ok, zmroziła mnie ta Twoja opowieść.

Doxa - basen fajnie, ale musiało być przy tym dużo zamieszania - ogarnąć taką gromadkę

no - przyjemnie wakacje w Grecji, Turcji - a ja tylko do Krynicy Zdrój
 
Witam,
Gdzie reszta z was? widac, ze wakacje;-)
Anno to macie troche do przejechania do Krynicy bo o ile dobrze kojarze to Ty jestes z Trojmiasta? A masz jakas rodzine w Krynicy? To rzut beretem ode mnie wiec jakby co to zapraszam:-) A swoja droga ja Krynice bardzo lubie, polecam zrobienie zdjec dzieciakom na malym kucyku:tak:Pamiatka na cale zycie, dzisiaj jak spogladam na takie zdjecie z przed tylu lat jak moj maz byl maly i mial wlasnie takie zdjecie to jakbym widziala moje dziecko, jak dwie krople wody.
Jej jaka pogoda wczoraj upaly po 30 st a dzisiaj polowe mniej.
 
Witajcie!
No, no, spotkanko w okrojonym składzie, ale super udane! Zazdroszczę!

Z basenem w przedszkolu nie było tak źle, dobra organizacja to podstawa. Dzieci były zachwycone, panie też, planują powtórzyć tę atrakcję. A na przełomie lipca i sierpnia wybierają się do zoo.

Do dentysty jeszcze nie dotarliśmy, szczęśliwie nie ma widocznych zmian, ale warto sprawdzić u dentysty. Wszystko przed nami.

A Oli od wczoraj ma wysoką temperaturę, żadnych innych objawów. Dzisiaj poszliśmy do lekarza - początek anginy :-( Biedulek. Śpi i pije, czasem zrobi siku i dalej śpi... Oj muszę mu chyba ograniczyć lody!
 
Witam!
Doxa,zdrówka zyczę. Sobie też ;-)U nas najpierw w niedzielę Nadia miała gorączkę,ale we wtorek już było ok, a ja od wtorku i nie chciało mnie puscić-głowa , gardło,temperatura.dziś lepiej, ale to po lekach.
 
reklama
Witam!
Dzięki dziewczyny! Oli już wczoraj czuł się o niebo lepiej, a dzisiaj w ogóle nie widać, że coś mu dolegało ;-) Twardy jest!

Kasiek trzymjcie się zdrowo! Oby szybko przeszło!
 
Do góry