reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dobry wieczór
dziś poczułam się jak na wakacjach - duszno jak nie wiem co :-)
Kasia - ja też jestem za spotkaniem!!! MOże sobota za tydzień???
 
witam!
Dziękuję za rady dot. alergologa i testów dla Jeremiego.
efuniu jak byś mogła to proszę napisz mi o której poradni alergologicznej mówiła twoja pediatra ( mam na myśli tę w Gdańsku)
 
tak czytałam wasze ostatnie posty i muszę powiedzieć, że:
- moje maluchy też chodzą spać raczej tak koło 21 - 22 a wstają tak między 7:30 a 8:30
- Mikołaj w przedszkolu ma jeszcze drzemki ale ostatnio coś nie chce spać w przedszkolu
- w 4 latkach drzemki będą do półrocza
- efuniu - problem z siusiakiem = dotykanie w sytuacjach stresowych lub gdy mocno chce sie siusiu.
- jeśli chodzi o pracę rdziców i ich zawód - prosze rozmawiajcie jak z dorosłymi na ten temat i wyjaśniajcie na czym praca polega i jaki to zawód, bo później wychodzi tak jak u moich 6-latków na pytanie jaki mama ma zawód i co robi w pracy? wieloktotna odp. padała - nic nie robi tylko wyjmu kartki z drukarki - a kim jest w pracy? - odp. nikim :-)
 
Anna- słuszna uwaga! Koleżanka w pracy powiedziała mi nie dalej jak wczoraj, ze kiedyś jej córka na pytanie co robi jej mama w pracy odpowiedziała : "nic, tylko rozmawia przez telefon".
 
Hej!
Kasiek, Magdusiek w sobotę jadę na wesele, ale w niedzielę już mogłabym się spotkać, tylko nie z samego rana!! :-)
 
Witam,
Alez tu ruch az milo. A ja walcze z gardlem od tamtego tygodnia, kurcze mam nadzieje ze uda sie bez antybiotyku. Anno super masz chlopakow, Oli super w tej bance wyglada.
Magdusiek gdzie jedziecie teraz na wakacje?
A drzewko to jest w tych gorach czy nie? Nic sie nie odzywa
 
reklama
zagladam do was i zapomniałam że w weekend tu raczej nie ma ruchu.
U mnie dzisiaj pogoda dopisała i prawie cały dzień biegały dzieciaki po ogrodzie ( no jak tę moją po budowlaną pustynię można nazwać ogrodem ;-)).
Mikołaj znów odkrył uroki jezdy na mini kładzie, nawet Jeremi nauczył się trzymać Mikołaja i jezdżą obaj - zrobię jutro zdjęcia to wam zobaczycie jak fajowo razem wyglądają moje misiaki.
Pozdrowionka
tusiekn - a te twoje górki to jakie?
 
Do góry