reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
cały czas jesteśmy na tej samej stronie, musimy poczekać na ew. przerzucenie (przynajmnie ja, przy moich iustawieniach)
 
No nie powiem, przyjemniej sie teraz pisze. W końcu w trakcie pisania postu widać co ktoś pisze, a nie tak jak kiedyś, człowiek się męczył, pisała, a po paru minutach okazywało się, że niepotrzebnie, ale że nie na temat, albo że ktoś już odpisał itp. A teraz jest super!
 
moze spac??? ja ide na chwilę powiesić pranie, Natalia śpiewa o lodach, ciekawe jak jutri wstanie...znów dojadę spóźniona.
 
Jeszcze nie śpi? Rany! Widzę, że nic się nie zmieniło!
Moja koleżanka robi oczy - przez telefon - gry rozmawiamy około 21-22 i słyszy w tle Oliviera, bo jej dzieci o 20 to już chrapią. Pewnie jakby dowiedziałała się o Nalkowych akcjach nocnych, to dopiero by się zdziwiła!

A śpi Natalka w przedszkolu? O której wstaje rano?
 
Śpi w przedszkolu, w domu chodiz zwykle koło 22-22:30, czasem jej się przedłuży tak jak dzisiaj, juz zasnęła w swoim łózeczku. Ale ona od początku była bardziej nocnym markiem. JAk idzie spac wczesnie to juz musi być jakis powód...
 
reklama
A rano wstaje w okolicy 7:40-8:00, ostatnio później, ale ja tez ostatnio nie moge się podnieść, a że kończymy i jest troszkę spokojniej to i luzniej się rano zachowuję. Poza tym u mnie w pracy sa śniadania, więc rano zbieramy się szybko i ok. 8:10 wychodzimy.
 
Do góry