reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzien dobry,
Alez u mnie zimno, wczoraj 8 st., ze spacerami mamy sie jeszcze powstrzymac, dopiero w prztszlym tygodniu jak bedzie ladna pogoda, wiec dzien dziecka i rozne festyny z tej okazji pewnie nam przejda kolo nosa.
Jejku jakie mam ladne kwiaty balkonowe, az mi milo sie robi i chce dom i ogrod.
Wczoraj planowalam sobie zrobic pedicure i co? jak polozylam sie z Tuskiem to sie obudzilam o polnocy:-D
A moje dziecko znowu myje swoje auto karcherem w domu;-)
Magdusiek bo niektorzy to chodza do kina do kina a nie do kina na film;-), ale to oczywiscie nie dotyczy dzieci.
 
reklama
Witam!
Rany,ale dziś u nas lało i wiało.
Dawid nad morzem,dzwonił,ze pieknie i cieplutko,oby tak do piatku mieli.

Magdusiek, moze masz rację, ale ja akurat całkowita ignorantka jestem jesli o kino chodzi. Nie chodzę, chyba,że na bajkę z dziećmi.więc jedzenie w kinie mi zupełnie nie przeszkadza,gorzej mnie denerwuje cała reszta;-)nie złośc się ale dla mnie kino to zadna muza :tak:
 
dzień dobry,

mamy dwa nowe zęby :-) ile radości, bo zosia trochę marudna była.

pogoda okropna, nic mi się nie chce. za to mamy już całkiem sporo mieszkania wyremontowane. został nam przedpokój i korytarz wraz z moją "wnęką", ale to już pikuś :-) no i kuchnia, ale to też pikuś, bo w tym roku jeszcze mebli nie zmienię, bo nie stać mnie na takie jakbym chciała, więc nie będę stosowała zamienników :-D zerwiemy tylko tapete, która jest na górze i pomalujemy na biało. będzie czysto i ładnie, a za rok zmienię meble.

samochód do kasacji, koszty naprawy wyliczyli nam 2 razy większe niż wartość auta. a tak niewinnie to wyglądało, heh... a ja mam takie straszne sny ostatnio, nie wiem stresy odreagowuję czy jak...

dzień rodzin przesunęli u nas na ten łikend, bo pogoda niepewna. a ja czekam i czekam na tę imprezę :-)
wasze maluchy będą chodziły w wakacje do przedszkola? ja chyba tylko na sierpień tymka zapiszę. w lipcu zostanie w domu, bo ostatnio wstać mu rano ciężko i chodzi wściekły całe rano i wydziera się. terrorysta... nie wiem tylko jak dam radę cały miesiąc z dwójką :baffled:

tusiekn ja też mam ładne kwiaty i jak na nie patrzę, to aż serce rośnie. taki kawałek włąsnego ogródka. nienadmiernie absorbujący :-D bo temat działki jakoś u nas ucichł :-D kasiu a wy macie działeczkę? czy juz sprzedaliście? dawid nad morzem na jakiejś zielonej szkole?

idę się ogarnąć nim zolinka wstanie.
 
Witam,
My mielismy isc wybrac z Tusiem jakis prezent, ale tak byl zaabsorbowany zabawka od chrzestnego ze powiedzial ze mozemy przelozyc to na jutro. Dostal super poduszkowca sterowanego i jest zachwycony, od rana sie nim bawi.
Efunia no ja cie podziwiam z tym remontem, bo prawde mowiac ja jakbym miala malowac a chcemy to chyba sie wyprowadze z domu. Kuchnie wlasnie bedziemy robic i nie wiem jak to bedzie, bo jednak trudno jest robic remont i mieszkac w domu jednoczesnie nie? A kwiatki ciesza ciesza nie Efunia? Ja caly czas cos dokupuje, dzisiaj moze pojde jeszcze po jakas sadzonke. No temat dzialek zamilkl, to moze reaktywujmy go Efunia i porozmawiajmy o balkodzialce;-) To jakies masz te kwiaty? Dla mnie chyba najbardziej wdzieczne sa surfinie, pieknie mi sie rozlosly.
 
tusiekn ciężko, ale ja się nie robi gładzi ani nic takiego i po kolei każdy pokój to da się wytrzymać.
a co do kwiatów to ja mam w donicy przy oknie fuksję stojącą i jakies nie pamiętam co :-) za bardzo nie znam się na kwiatach. w przeciwieństwie do mojej mamy która ma ogromny ogród i wydaje na niego majątek. surfini nie lubię, bo zawsze mi schną. mimo podlewania, może to zła strona świata :eek: a w duzej donicy mam dalie takie małe oraz pięknego klematysa arctic queen po poprzednich właścicielach spadek - i on jest piekny, bo rośnie bardzo w górę i widzę go przez całe lato przez kuchenne okno. cudo. taki on jest ale moj dużo większy...

x5o4ep.jpg


jeszcze coś dosadzę tam, ale nie wiem co. w zeszłym roku miałam komarzycę, ale skubana rozrosła się na kilka metrów :-D
myślę też żeby na parapecie dużego pokoju i kuchennym od zewnątrz (mam te okna na balkonie) postawić w koszykach takich ciemnych jakies kwiaty. moze te maluśkie begonie. nie przepadam za begoniami, ale te malutkie są urokliwe. gorzej jak wyrosną na pół metra w górę :-D
 
Efuniu - zazdroszczę kwiatków! Mnie zakwitła gardenia na oknie :-)

Na Dzień Dziecka nie dawaliśmy Natalce tradycyjnych prezentów, wcześniej dostała rower od moich rodziców, niedawno od cioci grę i jakiegos małego kucyka na skuterze, więc w ramach dnia dziecka poszliśmy do teatru, na lody, spędziliśmy wspólny czas, a wieczorem ogladałyśmy bajki z rzutnika, takie moje, sprzed lat. Natalia sama uznała że ma dość zabawek. I bardzo się z tego cieszę, bo uważam, ze tym co ma obdzieliłaby ze czworo dzieci i jeszcze dla niej by zostało.
 
Witam,
My koniecznie musimy zrobic porzadek z zabawkach, z reszta Tus w wiekszosci teraz bawi sie malymi elementami, auto jak chce sobie jakies kupic to wybiera konkretna marke, nie moze sie doczekac na miniaturke naszego auta, ale chyba jeszcze nie ma w sprzedazy takich malych modeli. Ale nie ma problemu z jakas wieksza zabawka jak dostanie bo wtedy albo u dziadkow laduje albo mojej mamy, w domu powiedzialam ze juz nie chce trzymac ogromnych zabawek bo po prostu zajmuja miejsca w cholere.
Efunia a wy mieszkacie w bloku czy w domu? Jesli chodzi o surfinie to one sa bardzo delkiatne w utrzymaniu, musisz miec odzywke specjalnie do nich i ze wzgledu na to ze pija duzo wody podlewac trzeba 2 razy dziennie. Swiatlo chyba nie ma az tak znaczenia. Mi sie pieknie hoduja, w oka mgnieniu sie rozrosly. Poza tym mam begonie drobne, krakowiaki rozowe piekne i czerwone, pelargonie + gipsowki i fuksje stojaca. Ladny ten twoj klematys, nie widzialam takiego, piekne duze kwiaty.
No i tu znowu sie pusto zrobilo.
 
magdusiek a Ty nie masz ogródka balkonowego?
mnie urzekły ogródki iglakowe balkonowe które pokazywała kiedyś Maja Popielarska. ale do tego należałoby mieć ogromny balkon. niemal jak patio.
my mieszkamy w bloku, balkon mamy dość duży - w porównaniu z poprzednim. mieści się stoliczek i trzy fotele i duża donica i mała donica :) surfinie mojej mamie kwitną wspaniale, ale ja muszę mieć kwiaty łatwe w utrzymaniu, bo nie przywiązuję się do nich i nie lubię tych problematycznych. jak zaczynają żółknąć wyrzucam... bez serca jestem ;-)

tymek na dzień dziecka dostał świnkę peppę. zabawek kupowaliśmy ostatnio bardzo dużo i jakoś na dzień dziecka juz kasy zabrakło :-) a zosia dostała warsztat fishera. fajnie ze teraz już oboje się bawią swoimi zabawkami nawzajem. tzn tymek zosinymi, a zośka tymkowymi. oczywiście każde na własny sposób - czyli zośka tymkowe głównie obgryza :-D
 
reklama
Efuniu - nie, mam olbrzymi narożny balkon, na dodatek b. szeroki, ale mam tez córkę, która ma nadmiar energii i w ubiegłym roku nie nadawała się na balkon nasz kompletnie, bo się wspinała, a to piate piętro. W tym wychodzi sporadycznie, wyłącznie pod b silna kontrolą, może w tym miesiącu coś zrobimy, ale bardziej na momenty gdy N. śpi lub nocuje u moich rodziców. Ona jest posłuszna itd, ale na balkonie nie ufam jej za grosz, a na dodatek pamiętam z dzieciństwa wypadek balkonowy w naszym dawnym bloku więc to jeszcze gorzej nastraja Kwiatki mam u rodziców w ogródku i kilka przemyconych w domu, bo K. jakoś nie jest fanem...
 
Do góry