reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Moje dziecko wczoraj juz powiedziało, że dziś nie będzie płakać w przedszkolu i ...nie płakało.:-) W szatni oznajmiła, że będa dziś oglądac bajki i rysowaćapotem będzie czekać na obiadek. :-)

ja posprzątałam mieszkanie i upajam się ciszą , do pracy mam na 11.25.
 
reklama
Witam,
Niech juz lunie deszczem, nic nie robie a sie ze mnie leje.
Super zdjecia Domisiowe, jak tam musi byc pieknie na zywo, normalnie bajka. Magdus ladna masz torebke, z jakiej to firmy? Podoba mi sie:tak:
 
witam,
zośka chora. od soboty ma gorączkę, zbijamy ja tylko na trochę i wraca. biedna...

a w końcu wózek dotarł. co za ironia losu.
 
halo,
ja wciąż w całości :-Dsiedzę w domu, bo na przedszkole musimy poczekać jeszcze tydzień. zobaczymy jak to się ułoży. o rany wszystko na raz:wściekła/y:
dzisiaj idziemy obadać Helen Doron. Trochę późno są zajęcia, ale zobaczymy jak to będzie. Dzisiaj próbna lekcja.
No to Efunia rzeczywiście ironia losu.Może Zośka złapała 3-dniówkę ?
A wózek przyszedł taki jak chciałaś ?
 
Hej Kobietki
Wieki całe się nie odzywałam. Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Kompletnie nie wiem co się u Was dzieje. Jak usiadłam na chwile żeby poczytać to zawsze coś... Już nie mówiąc o pisaniu i tak to się nazbierało.
Dziś Natka poszła do przedszkola wiec znalazłam trochę czasu, chociaż teraz Adaś wspina się na biurko i próbuje jakieś klawisze wciskać.
Gratulacje dla Efuni, Anny i wszystkich rozdwojonych mam (wiem że dawno ale chyba nie miałam okazji). No i Lindsay, super :-) (ktoś jeszcze w ciąży?)
Lecę robić kaszkę bo Adaś mi za chwilę kompa wyłączy.;-)
Pozdrowienia dla wszystkich.
Postaram się odezwać później.
 
Ostatnia edycja:
Efunia dużo zdrówka dla Zosi. Może faktycznie trzydniówka.
Nasz Adaś ma katarek a złapał go od Natalki. Natalka z kolei nabawiła się go nad morzem i nawet musieliśmy wrócić 2 dni wcześniej z wakacji bo miała też temperaturę. Przedszkole tez musiało poczekać tydzień i dzis poszła pierwszy raz (nie licząc adaptacji).
 
luszka jak fajnie cię widzieć.
pokaż chociaż dzieciaczki w galerii :-) bo trochę sie zdziwiłam jak zobaczyłam twój suwaczek. adaś ma już ponad rok. kiedy niby to zlecialo :-D

lindsay
otworzyłaś puszkę pandory pytaniem o wozek :-D wozek nie do konca taki jak miał być. płaciłam za wersję z elektronika dostałam tę tanszą... oczywiście nie będę już reklamować, bo boję się, ze mogłby przyjść na osiemnastkę zośki.... poza tym świetny, rokłada się całkowicie na płasko, ładna tapicerka, no i zdecydowanie graco to moja ulubiona firma :tak:
własnie wrociłyśmy od lekarza. jakas wirusówka i tyle. czopki jeśli gorączka powyżej 38, witamina c i clemastyna. i zwolnienie dostałam bo jutro mi sie macierzyński konczy.
 
Dzień dobry a raczej dobry wieczór :-)

Efunia współczuję! Myślałam, że przez weekend się wykurujecie ze wszystkiego! Ucałuj Zosieńkę! Jak wysypie to trzydniówka (lub z tej grupy jakaś wirusówka).

Wiecie, tak generalnie patrząc, to całkiem dobrze nasze dzieciaczki sobie radzą w przedszkolach! Oby tak dalej! Ja od dzisiaj przedłużyłam Olinkowi pobyt, zamiast zabierać go po drugim daniu, będziemy zabierać po podwieczorku ... i czasami później.

Luszka śliczne dzieciaczki!! Ale Adaś już duży! Kiedy to minęło? Przecież dopiero co się urodził!
 
reklama
Do góry