reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Olinku kochany wszystkiego najlepszego z okazji Twoich trzecich urodzinek:-)
Rany a dopiero się nasze dzieciaczki urodziły:-) A tu już 3 latka ....
Witam,
Efunia bidaku coś rzeczywiście się przykleiło do Was. Ale odklei się razem z Twoją wysypką;-) Moja koleżanka to samo ostatnio miała i lekarz określił, że to bomba z opóźnionym zapłonem po...cesarce. Ze niby coś tam jest co może uczulić i to zostaje i potem wyłazi. Nie wiem czy jest to możliwe , nie dyskutuje, bo się nie znam.

Z angielskim tak jak pisałam zobaczymy jak to będzie. Myślę, że to fajny też będzie czas dla mnie i dla Maćka. Na temat nauki angielskiego 3-latków też mam swoje zdanie, ale traktuję to zawsze indywidualnie. I tak jak wcześniej powiedziłam u mojego M. prowadzanie na jakieś zajęcia ma sens dopiero od teraz. Nic na siłę- jak będzie coś nie tak rezygnujemy od ręki i bez żalu.

A u mnie nic się nie dzieje, nawet pół skurczu. Nie wiem czy czwartek będzie tym dniem:-) Dzisiaj o 15 się wszystko wyjaśni:tak:
 
Olinkowi w dniu trzecich urodzin
Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc.
Ciepłego słoneczka co dzień, kolorowych snów co noc.
życzy ciotka Luszka z Natalką i Adasiem
 
Cześć
Dzięki Kobietki za miłe słowa.
Wasze dzieciaczki też są super no i jak wyrosły. A jeszcze niedawno czekałyśmy na wieści która urodziła i kiedy ;-)
Natalka w przedszkolu a ja z Adaśkiem w domu i pewnie niedługo będziemy się zbierać na spacerek. Korzystam że mam więcej czasu i zabrałam sie za przegląd ich rzeczy bo już powyrastali z większości. Jakieś zakupy czas poczynić ;-)

My z dodatkowych zajęć w przedszkolu zapisaliśmy Natkę na balet. Lubi tańczyć wiec niech się wyszaleje - może będzie spokojniejsza w domu ;-) a angielski i rytmika w standardzie. I to moim zdaniem wystarczy póki co
Też wyznaję zasadę że nic na siłę wiec jak jej się tance nie spodobają to rezygnujemy.

Jak na razie Natka do przedszkola idzie chętnie ale to dopiero drugi dzień wiec wszystko może się zdarzyć. Rozkręca się z mówieniem coraz bardziej chociaż inne dzieci w jej wieku mówią dużo więcej no ale ona dość późno zaczęła wiec chyba nie ma powodu się martwić.
Adaś za to chyba szybko zacznie i zagada wszystkich. Jeszcze sam nie chodzi ale i tak wszędzie wejdzie jak nie na czworaka to trzymając sie mebli. Pasjonuje sie elektryką (przydały się zabezpieczenia na kontakty w koncu - bo Natala olewała je totalnie), informatyką i wspinaczką. ;-) Zębów 4 sztuki i piąty w drodze. Pierwszy wyszedł jak miał 10 miesięcy więc szybciej niż Natala.
Ależ się rozpisałam
Lecę pranie powiesić i na spacerek bo słońce się pokazało.
 
Efuniu dużo zdrówka dla Was. Oby jak najszybciej wszystko przeszło.
A wózek cudny.

Przed wakacjami poczyniliśmy też zakup wózka - Inglesina trip - wybór podyktowany głównie miejscem w bagażniku. Ale ogólnie zadowolona jestem.
 
dzień dobry.

olinkowi
wszystkiego najlepszego!!!

przez te nocne niespodzianki zupełnie zapomniałam. drzewko ja jak za dawnych czasów o 3 nad ranem. z tego co pamietam kaszu była specjalistką od nocnych wpisów :-D ale nie mogłam spac do 5 rano. szukałam czegoś o tych lekach ktore mi podano, czy zreczywiście nie mozna karmić, a rano i tak zadzwoniłam do pediatry i faktycznie moge nakarmić dopiero wieczorem. a laktatora już się pozbyłam :baffled:

lindsay trzymam kciuki! i mam nadzieję, ze czwartek juz bedzie tym dniem :-) chyba ze wolisz jeszcze czekać. bo ja to chciałam juz w grudniu urodzić ;-)

zośkę wysypało, więc tak jak mowiłyście to tzrydniówka. podobno ta wysypka nie swędzi (akurat wczoraj jak prasowałam ogladalam tvn style i było o trzydniówce),a le ona jest marudna jakaś okropnie...
 
Witam!
Nadia w przedszkolu,reszta w szkole. Nawet podoba mi sie ,że do pracy 3 razy w tygodniu chodzę na późniejszą godzinę . Mogę upajać się ciszą;-)
Nadia z radościa chodzi do przedszkola, wie co bedą robić i cieszy ją to. Moja dama teraz chce chodzić tylko w sukieneczkach, spódniczkach, ewentualnietuniczkach, bo jak twierdzi tak się najlepiej tańczy w przedszkolu:-D

Lindsay trzymam kciuki. Wszystko pewnie już uszykowane i czeka na maleństwo .
 
Dzień Dobry

Wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najsłodsze
dla Tymka Jolikowego z okazji trzecich urodzin. :-)
Sto Lat! Sto Lat!

 
Kasiek to prawdziwa dama Ci rośnie :tak: i w dodatku tancerka :-)
Natalka póki co nie dopomina się o sukienki ale np wczoraj nie chciała przymierzyć spodenek bo to nie były jeansy. Poza tym zachwyca się jak ktoś ma kolczyki albo pomalowane paznokcie i mówi ze tez chce. Opowiada każdemu u kogo zauważy kolczyki ze kiedyś pójdzie do pani zrobić dziurki w uszach i tez będzie mieć;-)
 
reklama
Oj tak Luszka,nie dośc ,że dama to jeszcze księzniczka.:-D Jak bardzo Mati chce jej popsocić, to wystarczy,że powie-nie jesteś księżniczką- i wtedy mała wpada w szał.:rofl2:

TYMKOWI STO LAT !!! PYSZNEGO TORTU I MNÓSTWA PREZENTÓW!
 
Do góry