reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Wojteczkowa Witaj wśród pździernikówek !

Magduś,Nadia tez ma wenę na puzzle- 35 kawałków rozwala w mig !

Byłysmy w przedszkolu !:tak: Karta pobrana, w piatek ją odniesiemy. Ale miejsce mamy w zasadzie zaklepane. Jak to miło wejśc do przedszkola, w którym miło witają. Dyrekcja i inne Panie doskonale mnie pamietały ( juz pisałam, że prowadziłam tam kiedyś kursy ). Nadia stała dośc zawstydzona ,do dzieci nie chciała pójśc- stwierdziła,że innym razem. Wolała oglądac ryby w wielkim akwarium. Oglądając ryby naburmuszyła sie na jedna z Pań,powiedziała jej wprost - idź stąd,nie chce z Toba rozmawiać! :zawstydzona/y:

Troche u nas popadało,narobiło małe kałuże więc testowałysmy kalosze. Teraz znów słoneczko sie przedostaje.
 
Dzień dobry!
Jakie miłe kawowe plotki tutaj od rana :-)

Wojteczkowa witaj w naszym gronie! Pisz co u Ciebie i Natalki!
 
witajcie :)

pani moderator to ja poproszę o ten dostęp jeśli większość na tak.

byłam dzis na zakupach. moja siostra zrobiła sobie wagary i zabrała mnie do miasta :) kupiłam tymkowi kołderkę letnią oraz balona. zakupy ze hoho, ale jakoś mi lepiej. sobie nic nie kupuję, bo nie wiem jaki rozmiar po ciazy bede nosić. na razie marze o butach normalnych.

dzięki za słowa wsparcia! ja głupia jestem ale wiecie ze najbardziej boje sie tego znieczulenia zzo. przedtem miałam ogolne, bo nie mogl sie anestezjolog wkłuć w kregosłup.
i jeszcze sie martwie ze nikt nie bedzie mogł do mnie przyjść ani po operacji ani poxniej, bo w tym szpitalu wolno tylko w pokoju odwiedzin sie zobaczyc z mezem czy innym gościem... w tamtym szpitalu była ze mna mama i nie powiem bardzo mi to odpowiadało. no nic. najważniejsze to sobie nie wkrecac.

wy tak o paznokciach a moje to ledwo widac takie mam rece spuchniete :-(

ide poleżeć.
 
efunia jasne że tak
Kasiu ja jestem zachwycona swoimi pazurkami. Ani jeden sie nie złamał od początku, i naprawde świetnie robi. Precyzyjnie i dokładnie tak jak chcę, czyli króciutko i french zawsze(+jakieś zdobienia). I przetrwały remont, sprzątanie po remoncie i świateczne. Genialne. Poprzednie po tygodniu nie miałam już pierwszego. :tak:
Ale ty widzę często chodzisz. Ja małe poprawki robię sama.
to prawda- magdusiek masz genialne dziecko!
a z Nadią to strach się spotkać! Nie spodobasz sie takiej i Ci nagada gorzej niż stary! hi hi ;-) :-D

widze, ze porządki wszędzie. A ja zamierzam po "pierwszym" zainwestować w porządnego mopa! Juz go mam w ulubionych! ;-)
 
Kasiek mi też jest miło! :-)

Efuniu wysłałam już prośbę do admina o udostępnienie Ci dostępu do galeryjki!

A u mnie porządki w lesie ... lalalala ... a przydałyby się i to takie gruntowne! Zrobię pierwszy krok, wstawię zaraz pranie ;-)
 
reklama
Dzien dobry
No prosze jak sie rozpisalyscie. Ja lubie juz miec zrobiony obiad przed spaniem Tusia, no i jakos ostatnio szybko mi to idzie, pozniej jak spi mam czas dla siebie.
Kasiek no nie wierze, ze macie juz karte do przedszkola;-) No prosze twoje dziecko pojdzie a moje nie, no chyba ze sie dostanie z rezerwowych.
Lindsay nie mysl sobie, ze ja jakas sportowa women jestem, po prostu chodze 2 razy w tygodniu na silke. A wczoraj zaczelam serie cwiczen tym razem na biust:-D
Efunia jak juz bedziesz miec dostep to pokaz sie nam z dzieciakami:tak: Wytrzymaj, zobaczysz wzystko pojdzie ok i juz za niedlugo bedziesz nam pisac z Zosia w domu.
Ale dzisiaj pohmurno u mnie i zimno brr.
Efunia my jestesmy wpisane na NK ale jako "VIP" ;-) A wlasnie ty jestes zapisana? jak tak to ja poprose namiary na priva i od Lindsay tez.
 
Do góry