reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzień dobry,
u nas pada. a u Was ? szkoda mi Maciusia siedzącego od 3 dni w domu, ale nawet na chwilę nie przestaje. wczoraj wyszliśmy na 10 minut, bo na łące była koparka :-), ale zmoczyło nas.

Magdusiek- "randki" zazdroszczę:-D chyba też muszę się w końcu gdzieś wybrać tylko z dorosłymi.
a i mój poród będzie szybki,;-) bo mam cesarkę we wskazaniach.

Doxa masz rację forum trochę ruszyło. Az miło. Ja dopiero od tygodnia na łonie forum, ale zawsze miło poczytać więcej niż mniej.

dzisiaj mam ostatni dzień samochód. próbuje się przyzwyczaić do myśli , że jak mi się zachce gdzieś jechać to już nie tak łatwo. buuuu. i wiecie mimo, że to służbowy to czuję się jakbym oddawała własny buuuu:sad:

Anna mam nadzieję, że nic poważnego się nie dzieje. A imiona naprawdę wybrałaś super :-)
 
reklama
Dzień dobry!
Lindsay u nas wczoraj piękna pogoda była, pół dnia spędziliśmy z Olim za domem. Ale dzisiaj kropi od rana.
Dobrze, że będziesz miała cesarkę, tym razem będzie szybko i bezboleśnie (przynajmniej do czasu ;-)). 15 min i maleństwo będzie z Tobą!

Nie ma to jak wbić coś sobie w głowę, i wmawiać,w mawiać, wmawiac :-)
Święte słowa, też tak muszę zacząć, w różnych aspektach ...
 
kurcze to może u nas wyjdzie słońce jak u Was zaczęło kropić :-)
Doxa na brak bólu to ja nie liczę , ale na mniej komplikacji;-)

Magdusiek ja też się pod tym podpisuję (...wmawiać, wmawiać..). zacznę od teraz :-D
 
Dzień dobry
proszę jak na mnie pozytywnie wpłynęło wczorajsze spotkanie, i jakoś lepiej się zorganizowałam i w ogóle. Zaraz spadamy, bo słońce wyszło i pogoda piekna się zrobiła.
 
U mnie jeszcze słońca nie ma, ale deszczu też nie, wyraźnie pogoda poprawia się! Lindsay pewnie u Was dzisiaj też już będzie ładnie!

Magdusiek w takim razie częściej, częściej musisz chodzić na takie spotkania!!
 
witajcie - u nas też pada, ale mimo to mąż z Mikołajkiem wędrują na spacery - synuś szczęśliwy bo chodzi w kaloszkach.
Jeremi jakoś tak w nocy kombinje a w dzień chciałby spać. Dlatego noce mam zarwane i ledwo żyję. Mikołaj w nocy ostatnio też źle śpi i koło sie toczy.

Do przedszkola sie nie dostaliśmy ( bo złożyliśmy dokumenty do jednynego , które przyjmowało karty). Musimy teraz czekać do maja na logowanie internetowe.

Magdusiek zazdoszczę wyjscia do restauracji. Ja narazie pieluchy i cyc i nigdzie wyjśc nie mogę. Buuuuuuuuuu!
 
hej :)

u nas pada. wstrętna pogoda. ale tymkowi jakoś nie psuje humoru. jest megaaktywny, od rana spiewa i tanczy. czytał mi nawet książeczki, a w poczekalni do gina zaprzyjaźnił się jak zwykle z mnóstwem ludzi :) naprzeciwko jest gabinet diabetologa, poczekalnia jest wspolna, siedzi tam więc mnóstwo starszych ludzi, którzy są zachwyceni widząc biegnącego na oślep tymka z okrzykiem "biegam, biegam biegam!"...

ja dostałam skierowanie na 17 kwietnia tzn za tydzien. ostatni wolny łikend jak sądzę :-) chyba ze wczesniej zacznie się coś dziać to oczywiście "niech się dzieje wola nieba" :-D zośka na dzień dzisiejszy waży 4 kilogramy. w ciągu ostatnich 2 tygodni przybrała ok 700 gram. nie przeszkadzają jej nawet obrzęki, które rzekomo powinny hamować wzrost dziecka. jak widać nie moch dzieci ;-)

na łikend zapowiada mi się jeszcze kolezanka z roczną córeczką. w sumie dobrze, tymek będzie miał rozrywkę. on tak lubi rozkazywać :-D

magdusiek jak ja bym chciała wyjść tak sobie bez tymka i bez brzucha. ranyyyyy
 
reklama
nie włazi link
a My byłysmy dzis w naszym przedszkolku, ale karty sies kończyły,będa w przyszłym tygodniu, dyrekcja wyjechała i rozmawiac tez nie mogłam. Nadia naburczała na przemiłą Pania sekretarkę, ale poza tym zachwyciły ja rysunki na ścianach i wielkie akwarium.
 
Do góry