reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry!
Widzę, że formum aktywne, bardzo miło :tak: :tak:

Dziewczyny mówicie że byłyście na filmie, ale nie doczytałam jak Wam się podobał ten film! Napiszcie proszę parę słów!
Magdusiek było powiedzieć że masz "wolną" wejściówkę, ja bym chętnie skorzystała :tak:

Co do pieluszek, to my na noc jeszcze zakładamy, nadal czasem sucha czasem mokra. A w dzień Oli naprawdę długo potrafi trzymać mocz, w sobotę nie sikał ok. 8 godzin! Ale jak wróciliśmy do domu, to myślałam, że z nocnika się przeleje ;-) Generalnie jak nie ma warunków do załatwienia się i mówię mu by trzymał, to dzielnie trzyma.

Anna kiedy będziesz miała wyniki badań? Mam nadzieję, że to nic poważnego!

Kasiek gratulacje dla Nadulki! Pięknie! Czyli jednak przedszkole od września, tak?

Oli świetnie już rozumie system przedszkolny, co jest po czym, że jak zrobi to o co Pani prosi, to potem będzie się mógł pobawić. Gdy są prace plastyczne pierwszy siedzi przy stoliku i oczywiście pierwszy kończy swoje dzieło, by szybciej się móc bawić :-).
I w drugą stronę, gdy jest zbieranie zabawek w trakcie zajęć, to chętnie sprząta, bo wie, że coś fajnego będzie się działo, a potem znowu będzie zabawa.

Tusiekn co do tamtego odcinka Niani, pamiętam, że ona przyniosła mu nocniki w kształcie tronu i zachęcała go by z niego korzystał. Z tego co kojarzę, tamtem chłopczyk przed kupką przychodził do mamy i prosił o założenie pieluchy, Natek też tak robi?

Drzewko zazdroszczę tej czekolady! Ale to w innym wątku!
 
reklama
Doxa- ja nie lubie takich filmów, więc w ogóle nie brałam pod uwagę tego, ze pójdę i że ktokolwiek będzie chciał iść. Póxniej okazało się, że moje przyjaciółki też chciały i zrobiły mi awanturę, że o nich nie pomyslałam :-)
 
tak zapytaj koniecznie! Doxa, no co mam powiedzieć film taki w swoim gatunku:tak:, główna bohaterka nudna strasznie ale główny bohater, no ten to już boski był :tak:
 
Ale mi dobrze, nieoczekiwanie spotkałam się z przyjacielem, a że Kamil pracował dziś w domu to mogłam iść sama, bez Natalki. I jakoś to spotkanie miało inny wymiar niż takie z Natalką pod bokiem :-)
 
Ale mi dobrze, nieoczekiwanie spotkałam się z przyjacielem, a że Kamil pracował dziś w domu to mogłam iść sama, bez Natalki. I jakoś to spotkanie miało inny wymiar niż takie z Natalką pod bokiem :-)
Magduś,o jakim wymiarze mówisz? :szok:;-)


Witam ! Padam na pysk! wróciłam z pracy wykończona! jeszcze jedna mama malucha miała zły dzień i potrzebowała wsparcia,rozmowy..a tu za drzwiami czeka juz inny maluch ... ech ...:-(
kurcze,chyba ja muszę poszukać przyjaciela w innym wymiarze ;-):tak:
 
Kasiu, o takim że spokój, cisza, miłe spotkanie, restauracja, rozmowa, miła, dorosła, nieprzerwana szukaniem kredek itd :-) Niedawno widzieliśmy się i byłam z Natalka, fajnie było, ale wiesz, dziś czułam się jakoś bardziej kobieco, a mniej mamusiowato :-)
 
Magdus, jak nic taki wymiar dla mnie ! Szczególnie z tym,że ostatnio mam świra na pkt swojej kobiecości. Paznokcie,wloski, usta nawet zaczynam buty na obcasie nosić i spódniczki ! Rany a może to oznaka starzenia ? ;-):-D
 
reklama
Wiesz, to ja wprost przeciwnie, panokcie zdarte przy sprzątaniu/pakowaniu/rozpakowywaniu itd niemal do krwi, zniszczone tak, ze powinnam z 8 razy pójśc na parafinę zanim cokolwiek zrobię dalej. Włosy masakra, usta raczej truskawkową nivea niż czymś innym, spódniczki gdzieś wetknięte cholera wie gdzie :-) Ale i tak czuję się maks kobieco :-) Nie ma to jak wbić coś sobie w głowę, i wmawiać,w mawiać, wmawiac :-)
 
Do góry