reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
witam,
a ja dla odmiany dziś super zorganizowana:-) obiad jest, pranie jest , dziecko uśpione :-)no i moja głowa nawet pracuje:-D
Drzewko my się jeszcze chyba miałyśmy okazję poznać. Głowy nie dam, ale tak mi się wydaje.
Tusiekn to gdzie Ty mieszkasz ? Moja druga połowa to góral:-)
a z galerią to mnie nakierujcie, bo ja nie widzę nic co by przypominało wejście do galerii;-)
 
Lindsay nowosadczanka, a twoja polowka skad dokladnie? A Ty skad w ogole jestes? a tu link do galerii:
https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernikowe-mamy05-f95/
 
ha znalazłam :-) Boże jakie te dzieciaki duże :-) powklejam wieczorem jakieś zdjęcia.
Tusiekn ja to Pomorzanka z Koszalina, a mój mąż to koło Nowego Targu. To w sumie też rzut beretem. Docelowo tam w okolicach będziemy mieszkać.
dzięki za link:-)
 
Huuurrraaa słyszałyście? Już nie ma dyskryminacji dzieci urodzonych po sierpniu!! Trochę późno ale lepsze to niż nic....
Lindsay ja też bym głowy nie dała że my nie...
Tusiekn to super może więc latem bliżej cię poznam :tak:
 
Witam!
Oj miałam co nadrabiać ,aż miło !
Wczoraj byhły Matiego urodziny (14:szok:) ,więc świetowaliśmy:-) .JUtro mieliśmy jechac w Bydgoskie,ale Dawid mi sie rozchorował ( wymioty i stan podgorączkowy) i jedzie tylko Krzysiek z Matim . Szkoda :-(choc z drugiej strony mam troche pracy na kompie więc nie matego złego.

Dzieci w galeryjce miodzio ! Tusiekn,Natan podobny do Ciebie . Duzy chłopczyk !
Lindsay , kurcze ,tak dawno Cię nie bylo,że zapomniałam jak wyglądacie ! a wyglądacie uroczo !
Drzewko,płaszczyk kupiłam zimą na wyprzedaży w 5-10-15 w Bydgoszczy.Był jedyny, więc od razu złapałam. Jest lekko ocieplany i w sumie na taka zimę jak była na polar moglbyc jak zimowy.

Tusiekn,dla Twojej wiadomośi, jeszcze nie byłam w przedszkolu, no wiesz musiałam byc z Dawidem ;-)
 
Dobry wieczór
Tusiekn - nie wykluczam, że kiedyś wpadnę :-) Jak nie teraz to po październiku zabiorę się z Kamilem :-)
Kasiu - zdrowia dla Dawida.
Lindsay - gratulacje zorganizowania, mój dzień dziś się jakoś rozwlekł i połowy rzeczy nie zrobiłam, ale trudno, nadgonię jutro. Mam nadzieję, ze Natalka niedługo uśnie, nie ma Kamila to pewnie szybciej odpadnie.
 
Lindsay - wracam z galeryjki, ale fajnie wyglądacie. Macius zawsze mi się bardzo podobał, a teraz to już w ogóle przystojniak. Bardzo przystojny chłopczyk. I taki własnie chłopczykowaty a nie dzidziusiowaty jak większośc w tym wieku. Kapitalny facet!
 
Tusiek spal tylko pol godziny i byl tak wymeczony ze juz dawno spi, tata wczesniej od niego odpadl;-)
No to widze, ze moze cos w moich okolicach w lecie sie bedzie dziac;-)Super, nie moge sie doczekac.
Kasiek zdrowka dla Dawida a z tym przedszkolem to wiesz my duzo mowimy a malo robimy i chyba nasza dwojka pojdzie najpozniej;-)
Lindsay ale fajna z ciebie mamusia a synka masz przefajnego, teraz jakos mi bedzie latwiej jak bede czytac twoje posty;-) choc nie ukrywam, ze nurtuje mnie jeszcze jak masz na imie;-)
 
reklama
Witam - nie udało mi się nadrobić zaległości w podczytywaniu tego co pisałyście w tygodniu.

Urodziłam Jeremiego 1.04. o godz. 4:45 - mój maluch ważył 3730 i mierzył 57 cm. Poszło szybko bo od ok 3,5 godz.
Jutro wkleje fotki jak sobie przypomnę jak to sie robi . Pozdrawiam i lecę kompac chłopaków.
 
Do góry