reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Widzę, że temat przedszkoli nadal jest na topie ( i pewnie bedzie przez dłuuugi czas).
Tusiekn, Nadia od wrzesnia śpi na normalnym łózku, ale jej łóżko jest bardzo niskie,bo jest tapczanem wysuwanym spod Dawida łóżka ( takie Vobisa).Ale odkąd śpi nie w łózeczku , śpi o wiele spokojniej,nie wybudza się w nocy- my mielismy wrażnie ,że w łóżeczku ze szczebelkami jest jej ciasno, wciąż spała w dziwnej pozycji.
 
reklama
Dokładnie, Kasiu - chyba tak jest, ze im wygodniej na normalnych łozkach niż w tych szczebelkowych. W szczebelkowym, z i tak wyjetymi szczebelkami Natalia wciaż sie budziła i chciała przychodzić do nas, wręcz przychodziła, a od momentu,w którym przeniosła się na łózko -koniec kłopotu.
 
Właśnie Magduś , przestrzeń łóżka jest bardzo ważna. Poza tym jakoś szczebelki ograniczaja w kazdym względzie, ja tam bym sama nie chciała spać w takim łóżku :tak:
 
no ok, ale przy naszych małych wiercipiętach każda noc kończyłaby się na podłodze, jestem tego pewna. Wiem jak Zuzia zaśnie na naszym łóżku i po godzinie już jest na brzegu. :-p

dzień dobry,

matko, moje dziecko ostatnio nie ma czasu na sen! wstaje pieronek o 7 a tym samym mamusia spóźnia się do pracy. :-p

ania Zuzia też ma włączone radyjko u siebie, bo sąsiedzi teraz cześto robią coś w swoich ogrodach a Zuzia oczywiście od razu reaguje: "co się dzieje?, co to jest?"
myślę, że rozejrzymy się za łóżkiem dla niej i może to będzie lekiem.
no widzę, ze przedszkola głównie na tapecie. U ans jst tak, że to właściwie tylko ja myślę o tym, bo babcie mówią "nie". Ale pomyślimy jak nei na jesień to na przyszły rok. U nas o tyle problem, ze nie będę w stanie wyszokowac siebie i Zuzi i an 7 być w pracy. To jst nierealne, żebym wstawała o 5 rano jescze przy moim dziecku które potrafi się ubierać godzinę. ;-) a z zapisami nei jest tak źle z tego co słysze od znajomych. Idziesz, zapisujesz i przyprowadzasz dziecko od razu. :tak:
 
Dzień dobry
Znowu ogladałam filmy do 3:00, czasem lubię jak Kamila nie ma ;-)
Mała - no to super, ze u Ciebie nie ma kłopotów z zapisami. Pewnie jak zwykle, kwestia które miasto.
 
Dzień dobry!

Magdusiek dobra jesteś! Do 3 rano? O której wstałaś dzisiaj?

Ja poszłam spać grubo po pierwszej, ok. 8 się przebudziłam, wstałam o 8:30 a i tak nie wyspałam się!!!

Jak widzę, co miasto to innaczej wygląda sprawa przedszkoli, chyba w Warszawie najgorzej jest z dostaniem się :-(
 
Dzień Dobry. Luszka dzieciaczki PRZECUDNE!!
Magdusiek niezła jesteś do trzeciej. Ja całe noce spędzam z Filipem przy cycu. Matko wykończona jestem normalnie, chyba powoli czas na inne frykasy. Dzisiaj mamy szczepienia. A wczoraj byłam z Weroniką na fajnych zajęciach, dzieci z mamami. Było dużo gimnastyki jak np. wyścigi ślimaków, czyli rajd mam na pupie z dzieciaczkami na kolanach, malowanie itp. za tydzień znowu idziemy.
Wniosek do przedszkola leży odłogiem.
piję kawę i zmykam do tłumaczenia.
 
Wstałam o 9:00, no jakos tak mi się zeszło, dostałam sezon Gotopwych na wsyztsko i jakoś nie czuję kiedy robi się środek nocy ;-)
MIałam się pakowac, ale połowa ciuchów mokra, więc się nie spakuję ;-)
A poza tym zaraz przyjedzie do mnie koleżanka. Fajnie jest.
 
no tak u nas problemu z przedszkolami nie ma (współczuję!), ale za to nie ma tak fajnych zajęć z maluszkami jak u was. Strasznie wam tego zazdroszczę. Pytałam i w prywatnym przedszkolu. Nic takiego nie ma. Pozostaje nam tylko FIKOLAND(wasze hula kula-chociaż umywa się do waszego) dla dzieciaków. :-(

magdusiek twarda jesteś! ja bym o godz. 23 odleciała. hi hi
drzewko kiedy ty znajdujesz czas na wszystko?
 
reklama
Magdusiek który sezon teraz oglądasz?

Luszka zapomniałam napisać, ale Adaś ma niesamowicie długie i gęste rzęsy! Czad!

Drzewko na złożenie wniosku masz jeszcze czas! Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.
 
Do góry