reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

a jaki jest wiek przedszkolny przyjmowanych dzici moja mala ma juz 2,4 i tak sie zastanawiam czy juz mam isc ja zapisac... tylko nie wiem do jakiego przedszkola... ??? moze ktos wie i mi poradzi w tej sprawie...
 
reklama
Knajda,dzieci są generalnie przyjmowane od 3lat. Ale w naszym mieście czasem juz i 2,5 latki chodzą do grup przedszkolnych. nasze dzieci kończą 3 lata w październiku i wiekszość nas planuje posłać je do przedszkola od września.Choć jak widzsz dziewczyny w Wawie maja spore kłopoty, żeby zapisać dzieci.

Musisz sama sie zorientować jak jest w Twoim mieście. W większości zapisy trwaja w kwietniu.
 
Kasieńko dzięki kochana :cool2: ale baty mi się należą, bo nei zrobiłam nic w kierunku swojego zdrowia. :baffled: ciągle brak czasu
a z Zuzia naprawde mamy problem, tym bardziej, ze własnie chcieliśmy przenieść jej łóżeczko do jej pokoiku. :-(
 
Mała, oj baty naprawde Ci się należą!
niestety musićie moim zdaniem na jakiś czas zapomnieć o przeniesieniu łóżeczka, ale myślę, że możecie spróbowac jak najwięćej czasu spędzać z Zuzia w jej pokoiku. Uwierz mi szybko o tym zapomni.

A ja planuję zNadulką w sobotę iśc do teatru na Jasia I Małgosię, zobaczymy czy baba jaga nie pokrzyżuje moich planów.;-)
 
jeju glowa mi peka. Mala nareszcie, a jakie lozeczko ma Zuzia, ze szczebelkami jeszcze? Moze zainteresowala by sie juz takim wiekszym, doroslym:-) i uwage skupila by na nim.
 
Cześć.
Mała no nareszcie jesteś :-)
Ciekawe gdzie sie podziewa reszta dziewczyn?
A Zuzi przejdzie z czasem. I myślę że Kasiek i Tusiekn mają rację: częste przebywanie z nią w pokoju i nowe łóżeczko mogą pomóc :tak:.
 
Ooo Mała w końcu się odezwała :-) Tak, też myślę tak jak dziewczyny, z czasem Zuzi przejdzie, tylko wszyscy spędzajcie tam dużo czasu, by jej się dobrze kojarzył ten pokój!
 
reklama
Do góry