reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

MOja córeczka zanurkowała w kuchennej szafce, grzebała, szukała po czym wyszła z puszką kukurydzy i wygłosiła "mam! moje!"... no i Kamil musiał przejechać po drodze przez kfc, zjadła półtorej kolby. Ja pikolę, niezła jest.
 
reklama
Może nie wszyscy chcieli ;-)
Natalia gorzej, bo na bosaka ale najchetneij też w wersji golas, która noca jest dość złudna, szczególnie jak na kołdrze się spi a nie pod nia czy pod kocem.
Nic to, mam nadzieję, ze jutro będzie po wszystkim.
 
EEEe tam nie wszyscy. Choć z drugiej strony jak pomyśleć o faktach i poprzednich wydarzeniach;-)

Chciałam ludkowi kupić buty bartka i baba przede mna kupiła ostatnią parę w rozmiarze, i tu był dla mnie szok 24 :szok:. Kiedy jej tak noga urosła! Widziałam , że z sandałka palec wystaje ale nie sądziłam , że tyle centymetrów;-)
 
Witam :-)
Nie wiem czy dotrała do Was wiadomość, że nasz ORZESZEK urodził córeczkę :-) 28 sierpnia o 3:50 na świat przyszła Julia !!! I jeszcze jedna wiadomość, pamiętacie naszą koleżankę KIKĘ ? Ona 17 sierpnia urodziła Szymusia :-)

a u nas przeziębienie połączone z wyrastaniem dwóch piątek, Tymek marudny jak nigdy :-(

Lecę, zbierać się do pracy :-(
 
Witam,
Orzeszkowi wielkie gratulacje! I mam nadzieje, że teraz sie odezwie i cos "naskrobie" tutaj. ;-)
O Kika77 wiedzialam bo widziałam jej opis na GG. :-) ale oczywiście również wielkie gratulacje!!!
nie spotkałam się z Teddy bo byłam w pracy! A ona myślała, że mam nadal urlop. :-(
 
Dzień dobry
Orzeszkowi i Kice gratuluję!!!
Joliczku, dziki za takie super wiadomości. a powiedz Ty, co u Was? Oprócz tych piatek?
 
Mała - to tym bardziej bym wyszła ;-) :-)
Kasiu - ja jestem ciekawa ile Natalce noga urosła. Wciąż wkłada jesienne bartki i zimowe tez neidawno wlożyła, ale to chyba siła przekonania bardziej niż dobry rozmiar ;-)
 
dzien dobry
ale zimno, az nie chce mi sie wychodzic nigdzie.
Orzeszkowi I Kice gratuluje, chociaz Kikki to nie znam.
Magdusiek a Wy zdrowe jestescie z Natalka?
 
reklama
Tusiekn - dzięki :-) Wiesz co, tak nie wiem. Mnie boli gardło, Natalię chyba też. Temperatury nie mamy, małej leci z nosa, Dostała ode mnei cebion i takie lekarstwo przeciwgorączkowe na przeziębienie i zobaczymy. A ja to aspiryne biorę i herbate z cytryną.
 
Do góry