reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mała- a czemu ona nie musi przyjść? Czemu jej zef nie nakazał? Nie rozumiem... ja bym nie poszła.
Kasiu - Nadia rewelacja.

Jeju, jak ja uwielbiam stretching, mówie Wam, to chyba moja ulubiona godizna z całego tygodnia, tak mi się głowa wyłącza i czuję jak ciało mnie słucha i w ogóle...
 
reklama
Wiesz, ta 23:00 mnie nieco przeraża. Ale jestemz siebie zadowolona, bo dziś wykonałam jeden wazny teelfon, którego nie mogłam wykonac przez ostatnie pół roku,a przez ostatnie 3 tygdonie juz wiedzialam co powinnam, a wciaż nie mogłam. I teraz mi lekko jak nie wiem co.
tak naprawdfę to Syla ma u mnie mega kawę, bo wczoraj z Nią gadałam i mnie zmobilizowała chyba nieoczekiwanie dla samej siebei i tak to. I niniejszym Syla, wielkie dzięki :-)
 
Dzień dobry
Noc jakaś znowu do bani, Natalia płacze, chce spać ze mną, ogólnie makabra, bo kołdra jedna na trzy osoby, z ktorych najmniejsza leży posrodku i koniecznie na kołdrze... ale co tam, dobrze jest ;-)
 
Ja też się przywitam. Magdusiek gratuluje ważnego telefonu, zapału do stretchingu i ogólnie dobrego samopoczucia. A że na Sylę można liczyć to ja tez się przekonałam. Kochana dziewczyna! Mała ja też bym nie poszła do tej pracy na twoim miejscu..Kasiek wyczuwam u ciebie jakąś gorączkę przedpracowo-szkolną :-D
u mnie dalej do bani. mam w domu szpital. Mama i babcia mi sie pochorowały i nie wiem czy to grypa żołądkowa czy skutki poprawin weselnych :-(rodzice jadą dzisiaj do domu, Weronika w poniedziałek do żłobka, szykuję Dudusiowi wyprawkę i:crazy: jestem dzielna, jestem dzielna, jestem dzielna...
 
Witam!

Drzewko, jesteś super dzielna! Bardzo dzielna. A u mnie rzeczywiście przedpracowo- szkolna goraczka, chyba dlatego, że w wakacje wyluzowałam na maksa i zapomniałam o tym , że dzieci chodzą do szkoły i ich mama też;-)

Magduś, Ty też jestes dzielna , że wykonałaś to czego wczesniej nie mogłaś. I podziwiam za siłę i wytrwanie ! I za usmiech!

Syla, wiem teraz do kogo dzwońić jak będzie mi potrzebny psycholog z psychiatra i doradcą w jednej roli;-) I jeszcze artystka, i mądra baba! i ...:-)
 
Witajcie!

Drzewko jesteś bardzo, bardzo dzielna!!!!!

Magdusiek dobrze tak czasem załatwić ciążące stare zaległości ... pewnie Ci jest dużo lżej, o kilka kilo :-)

Oli po wczorajszym nie spaniu w dzień, obudził się dzisiaj o 8:15, liczyłam że dłużej będzie spał ... Jest teraz u babci, ja po pilatesie wróciłam do domu, z zamiarem popracowania ... hmmm ... jakoś mi nie idzie ;-)
 
reklama
Do góry