reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no to czuję się teraz jak bohaterka z gry komputerowej pt: "heroes of might and magic":-):-):-). Dzięki dziewczyny!!! Dobrze, że Weronik jest dzisiaj grzeczna. Tzn. śpi już 2,5 h. Dziadek zanim pojechał wymęczył ją na spacerze. Wystrugał jej nawet "łobuza" z kawałka kory :-)
 
reklama
Kasiek ależ ja nie narzekam!!! Wstałam wcześniej od niego ;-) tylko liczyłam na to, że po ponad 13-godzinnej aktywności, pośpi sobie dłużej ... ale wiem już od teściowej że padł ok. 11, co mu się juuuuż dawno nie zdarzyło!

Drzewko i dobrze, że się tak czujesz! bo tak jest!
 
Witam
Tusiek dzisiaj zasypial ponad 3,5h. Przeze mnie bo juz zasnal i niepotrzebnie zaraz go dotknelem, przebudzil sie, wybil sie ze spania i dopiero teraz. Na obiad napewno nie zdarzymy do tesciowej a byl planowany na 16. No coz takie uroki malego lobuza.
Drzewko ciekawe jak Weronika zareaguje na zlobek? A z ciebie to chyba silna kobieta:-)
 
dzień dobry
magdusiek współczuję, mam to samo w domu, normalnie szpital polowy. Ale w sumie się nie dziwię, takie zimno rano i wieczorem jest że nie trudno się przeziębić. mnie nadal boli gardło, w pracy myslałam że zwariuję, a propos...
do pracy iść musiałam, nie moge w ten sposób postąpić, ale to chyba kwestia sumienia, a ta kobita po prostu ma szerokie "plecy"...
 
Mała - nie nazwałabym tego sumieniem, raczej asertywnością :-)

Kurcze,. czekam az Kamil wróci i przechwyci Natalkę, muszę wziąć ciepła kąpiel i położc sie do łozka,a w amoku porządków postanowiłam wytrzeć kurze z lampy.... z której nigdy nie wycieram. I widicznie to, ze ją olewałam do tek pory było dobrą decyzją, bo teraz lampa wisi na jednym kabelku, a cały klosz dynda się na żarówce...
 
niech będzie jak chcesz, ale powiedzieć "nie" im potrafię nawet nie wiesz jak bardzo, bo moja praca tutaj omal nie rozpoczęła się od sądu pracy... ale wkońcu posżło po mojemu! :tak:


a ha! Teddy jak żałuję!!!!! :-( :-( :-( nie wybaczę sobie tego...
 
Magdusiek zdrówka dla Was obu! Oby jutro było po wszystkim!

Mała no tak, na plecy nie ma rady ... współczuję!

A ja właśnie wróciłam od fryzjera ... o zgrozo! usłyszałam coś, o czym nawet nie myślałam, nawet do głowy mi to przyszło ... pani fryzjerka wypatrzyła u mnie pierwsze siwe włosy ???? jestem ciągle w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jej się tylko wydawało?
 
reklama
Do góry