reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie wieczorową porą!
Nie odzywałam się w ciągu dnia, bo moje dziecię znowu nie spało! No i do tego stały serwis nocnikowo-majtkowy. Jestem wykończona!
Czy on się już przestawia z jednej drzemki na jej brak?? Mam nadzieję, że nie! Bo padnę lada moment, a siwych włosów to dopiero mi przybędzie (dzięki dziewczyny za pocieszenie)!!

Vertigo koniecznie daj znać jak dostaniesz wyniki!
 
wybaczcie kochane chwilową nieobecność na BB - wróciłam do pracy :-( pierwszy tydzień już mam za sobą.
W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. A szefowa jeszcze nic nie wie o ciąży - poczekam jeszcze jakieś 2 tygodnie - chociaz już troszke brzuszek widać ale może to ja widzę bo wiem ze jestem.
Gratulacje dla Orzeszka i Kiki
 
Witam!

Efunię pamietamy, ale ona nas olała, pogniewała się, czy coś. Ale swoja droga ciekawe co u Tymka.

Magdusiek, jakoś mało Cię tu ,to podejrzane. Wieczorem brak Magduska i dziś.Mam nadzieje, że się nie rozłożyłaś.

Syla, to pewnie maluje;-) Doxa, na zmianę zmienia majtki i wylewa zawartośc nocnika. Vertigo? Tusiekn, Mała?Drzewko, leczy rodzinkę..
 
Dzień dobry
Kasiu, alez Ty czujna jesteś, zostałam z Natalią na noc u rodziców, zeby jej po deszczu nie wozić.
Ja super, Natalia trochę kaszle ale temperatury cały czas nie ma, ogólnie ok.
Wczoraj był u nas mój brat cioteczny z narzeczona, super miły dzień spędzilismy.
I dopeiro teraz jakoś do domu dotarłam :-)
 
pamiętacie efunię jest w ciąży wpisała się na liste kwiecień 2008 :-)

Anna, miło Cię widziec.
Pamiętam Efunię, ale ona się nadęła czy coś? I się nie odzywa, więc wiesz, wołac nie bedę, przymusu nie ma :-) Ale jak gdzies się antkniesz to jej ode mnie serdecznie pogratuluj :-)
Vertigo -trzymam kciuki za wyniki rezonansu. A na bieżąco nic Ci nie powiedzieli? Dziwne, bo sporo jednak zwykle mowią na gorąco. Pewnie wszystko ok będzie!!!
Doxa -współczuję. NAtalia wczoraj cały dzień nie spała i padła dobrze po 23:00. A ja tuż po niej ;-)
 
reklama
Do góry