reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

To dobrze, moze Was nie rozlozy. Mnie z rana tez boli gardlo, ale musze zamykac okno. Cos czuje juz nadchodzace zimno i przeziebienia.
Czytalyscie to? Niesamowite.
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=400760
 
reklama
Witajcie!

Jakie dobre wieści!!!! Gratulacje dla ORZESZKA i KIKI !!!!!

Magdusiek kurujcie się kochane!

Mała a to nie fart! Jak pech to pech! Szkoda, że Teddy nie owiedziła Ciebie w pracy!

Kasiek faktycznie 24 to sporo! Ja Olinkowi ostatnio kupiłam nowe adidaski w rozm. 23.
 
A co to strajk na bb?:szok:
Mnie dzisiaj czekaja duze zakupy, wszystko sie pokonczylo od spozywki po kosmetyki. No i wozek chcemy kupic, bo jeszcze go nie kupilismy a dawno zamiezalismy.
 
Doxa hi hi nie mart sie pierwszymi siwymi, ja tez mam. Przypuszczam, ze po pierwsze to dziedziczne, po drugie w mlodziezowym wieku przezylam troche stresow.
 
Witam!
Ale jestem uzależniona od BB... moje piersze kroki z pracy-komp:baffled:

Dla Orzeszka i KIKI gratulacje !!!

Doxa,
nie przejmuj się ja nie widzę, bo ciągle coś kładę na włosy- ale jakbym tak wróciła do swoich naturalnych , pewnie tez bym znalazła .

Magdusiek, kuruj sie kochana i Natalkę. A buty pewnie jakby Natalia w nich pochodziła to dopiero by sie okazało, że za małe!

Nadia dzis cos na brzuszek narzekała podobno.

Mała, to pech! A po pracy nie dało rady?
 
ja odpoczywam. jestem wykonczona! kupa roboty i na cholerny rezonans czekalam glodna 2h! a pozniej sie okazalo, ze mozna jesc. kobite mnie poklula i mam 2gigantyczne dziury po wenflonach.

wiadomosc dobra: kupilismy laptopa :-)

GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONYCH MAM!
 
reklama
Do góry